młodzi artyści młodzi artyści

grali umilając sobotni spacer (© PanPiotrowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Po tylu pouczeniach Wielkich Naprawiaczy portalu SPOŁECZNOŚCIOWEGO zwątpiłem kto jest właścicielem portalu, a kto tylko UZURPUJE sobie BYĆ NADZORCĄ. Szukałem podstawy prawnej do zamieszczenia fotografii i kilku słów (dlaczego?).

Odnalazłem tekst:>>>Serwis MM Zielona Góra powstał po to, abyśmy jako mieszkańcy Zielonej Góry oraz powiatu zielonogórskiego mieli WŁASNA PRZESTRZEŃ, w której możemy opublikować artykuł, POINFORMOWAC INNYCH O CIEKAWYM WYDARZENIU.Jest to portal zielonogórzan, tworzony przez nich samych!Możemy tu pisać artykuły, dodawać galerię zdjęć, informować o spotkaniach czy imprezach. Charakteryzuje nas mikro-lokalność, więc śmiało informujemy się nawzajem o wszystkim co nas dotyczy i o tym, czym żyjecie Wy, Wasi bliscy lub czym żyje cała Zielona Góra: dziurach w osiedlowej drodze, udanym spotkaniu lokalnego stowarzyszenia, świetnych urodzinach, imprezie w pobliskim pubie, wypadku w centrum miasta.<<<
Jest to fragment oficjalnego tekstu podpisanego „Zespół MM Zielona Góra". Są nazwiska: Magda Weidner (mweidner@gazetalubuska,pl), Anna Szmytkowska (mszmytkowska@gazetalubuska.pl) potwierdzające, że Obie Panie pracują w redakcji Gazety Lubuskiej. A Gazeta Lubuska sprawuje nadzór nad portalem SPOŁECZNOŚCIOWYM w imieniu „MEDIA REGIONALNE" - właściciela wszystkich miejskich portali.[wytłuszczenie niektórych wyrazów to moja sugestia „bicia po oczach" niedowiarkom]
* * *Czując się UPRAWNIONY, przekazuję Miłym Czytelnikom wiadomość dostrzeżoną na zielonogórskim deptaku. Wprawdzie to żadna dziura ani uroczystość rodzinna czy apel o opiekę nad czymś czy kimś, ale co widziałem to sfotografowałem i krótkimi słowami opiszę.
Na deptaku trwa jarmark przedświąteczny. Główny organizator (Zielonogórski Ośrodek Kultury) zadbał o oprawę artystyczną. Były koncerty wynajętych orkiestr, szczudlarzy a nawet artystki zagranicznego pochodzenia. Potem puszczano kolędy poprzez głośniki.
Dziś, w ostatnim dniu imprezy, na rozwidleniu ulic przystanęli młodzi ludzie z instrumentami muzycznymi przy ustach.
Zagrali najstarszą (w skali światowej) kolędę „Cicha noc...".
Podobało mi się to i skorzystałem z prawa moralnego, nadanego mi przez„Zespół MM Zielona Góra"i opisuję aby Miłośnicy Zielonej Góry, rozproszeni po świecie (a nawet w Warszawie) zaciekawieni czy i co się u nasz dzieje mieli wiadomość z pierwszej ręki.
* * *
Słowa CICHA NOC... dedykuję zapalczywym PODPOWIADACZOM (i nieproszonym nauczycielom) jak, czy i ewentualnie o czym można pisać na mm-ce i jak udowadniać kwalifikacje upoważniające do pisania...
Przewidując, że wielu „KULTURALNYCH" (oczywiście, niewątpliwie) UŻYTKOWNIKÓW nie mając cierpliwości przeczytania tekstu PODPISZE się jedynie „minusikiem" tym razem nie blokuję tej haniebnej operacji. Czy zdążycie się wyspowiadać? 

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!