Winobranie 2018: Winobusem do lubuskich winnic na Festiwal Otwartych Winnic [ROZKŁAD JAZDY WINOBUSÓW, BILETY]

Winobranie 2018 rozpocznie się 8 września. Największe święto wina w Polsce potrwa do 16 września. Jak Winobranie, to nie możecie przegapić wycieczek do lubuskich winnic. Jak co roku będzie można wybrać się do nich Winobusami. Sprawdźcie rozkład jazdy Winobusów, program wycieczek i ceny biletów.
 Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska

Winobranie 2018 - 8-16 września

Lubuskie winnice zapraszają wszystkich do siebie. Podczas największego święta wina w Polsce - Winobrania 2018 odbędzie się festiwal kultury winiarskiej. - To możliwość zapoznania się z historią winiarstwa oraz z tradycjami winiarskimi Zielonej Góry i całej Ziemi Lubuskiej, ale nie w formie nudnych wykładów! - zapewniają organizatorzy.
![PROGRAM WINOBRANIA 2018]](https://gazetalubuska.pl/winobranie-2018-program-koncerty-gwiazdy-kto-zagra-na-winobraniu-wszystko-co-musicie-wiedziec-o-swiecie-wina-program-winobrania/ar/13434907)

Winobusem do lubuskich winnic

Wycieczki do lubuskich winnic, to niepowtarzalna okazja, aby poznać tajniki tych wyjątkowych miejsc. - Umożliwimy Państwu bezpośredni kontakt z właścicielami znanych winnic, wchodzących w skład najdłuższego w Polsce Lubuskiego Szlaku Wina i Miodu i to na terenie ich winnic lub winiarni. Winiarze oprowadzą nas po swoich winnicach, pokażą jak pielęgnować winne krzewy, poczęstują wyrobami pochodzącymi z ich winnic oraz powiedzą, jak zrobić wspaniałe wino - wymieniają organizatorzy Winobusów. - Wszystkie te atrakcje zapewnione są w cenie biletu, a Państwu pozostaje wybrać jedną z 15 winnic i zarezerwować jeden z dostępnych 50-ciu terminów - dodaje Jarosław Lewandowski z Zielonogórskiego Stowarzyszenia Winiarskiego, Winnica Na Leśnej Polanie.

SPRAWDŹ KONIECZNIE: Na szlaku wina i miodu. Odkrywamy smaki lubuskich winnic

Na miejscu będzie również możliwość zakupienia wina, sadzonek winorośli czy świeżo zbieranych winogron (płatność jedynie gotówką).

Rozkład jazdy winobusów

Winobusy odjeżdżać będą z parkingu, który znajduje się przy Palmiarni Zielonogórskiej. Przewidywany czas trwania wycieczki to ok. 3 godziny. Towarzyszyć Wam będzie przewodnik PTTK.

ROZKŁAD JAZDY WINOBUSÓW - 8 WRZEŚNIA

  1. WINOBUSY 2018 - WINNICA JULIA
    08.09.2018 11:00:00
    Winnica Julia - Zielona Góra

  2. WINOBUSY 2018 - WINNICA NA LEŚNEJ POLANIE
    08.09.2018 11:00:00
    Winnica na leśnej polanie - Proczki

  3. WINOBUSY 2018 - WINNICA KRUCZA
    08.09.2018 11:00:00
    Winnica Krucza - Buchałów

  4. WINOBUSY 2018 - WINNICA BACHUSOWE POLE]/b]
    08.09.2018 11:00:00
    Winnica Bachusowe Pole - Zabór

  5. WINOBUSY 2018 - WINNICA NA LEŚNEJ POLANIE
    08.09.2018 14:00:00
    Winnica na leśnej polanie - Proczki

  6. WINOBUSY 2018 - WINNICA INGRID
    08.09.2018 14:00:00
    Winnica Ingrid - Zabór

  7. WINOBUSY 2018 - WINNICA MOZÓW
    08.09.2018 14:00:00
    Winnica Mozów - Sulechów

  8. WINOBUSY 2018 - WINNICA BACHUSOWE POLE
    08.09.2018 14:00:00
    Winnica Bachusowe Pole - Zabór

  9. WINOBUSY 2018 - WINNICA MIŁOSZ
    08.09.2018 17:00:00
    Winnica Miłosz - Zabór

  10. WINOBUSY 2018 - WINNICA EQUUS
    08.09.2018 17:00:00
    Winnica Equus - Zabór

  11. WINOBUSY 2018 - WINNICA U MICHAŁA
    08.09.2018 17:00:00
    Winnica u Michała - Zielona Góra

  12. WINOBUSY 2018 - WINNICA SENATOR
    08.09.2018 17:00:00
    Winnica Senator - Niedoradz

    ROZKŁAD JAZDY WINOBUSÓW - 9 WRZEŚNIA

  13. WINOBUSY 2018 - WINNICA JULIA
    09.09.2018 11:00:00
    Winnica Julia - Zielona Góra

  14. WINOBUSY 2018 - WINNICA BACHUSOWE POLE
    09.09.2018 11:00:00
    Winnica Bachusowe Pole - Zabór

  15. WINOBUSY 2018 - WINNICA SAINT VINCENT
    09.09.2018 11:00:00
    Winnica Saint Vincent - Borów Wielki

  16. WINOBUSY 2018 - WINNICA HIKI
    09.09.2018 11:00:00
    Winnica Hiki - Bytom Odrzański

  17. WINOBUSY 2018 - WINNICA NA LEŚNEJ POLANIE
    09.09.2018 14:00:00
    Winnica na leśnej polanie - Proczki

  18. WINOBUSY 2018 - WINNICA MIŁOSZ
    09.09.2018 14:00:00
    Winnica Miłosz - Zabór

  19. WINOBUSY 2018 - WINNICA BACHUSOWE POLE
    09.09.2018 14:00:00
    Winnica Bachusowe Pole - Zabór

  20. WINOBUSY 2018 - WINNICA INGRID
    09.09.2018 14:00:00
    Winnica Ingrid - Zabór

  21. WINOBUSY 2018 - WINNICA KRUCZA
    09.09.2018 17:00:00
    Winnica Krucza - Buchałów

  22. WINOBUSY 2018 - WINNICA CANTINA
    09.09.2018 17:00:00
    Winnica Cantina - Sulechów

  23. WINOBUSY 2018 - WINNICA EQUUS
    09.09.2018 17:00:00
    Winnica Equus - Zabór

  24. WINOBUSY 2018 - WINNICA U MICHAŁA
    09.09.2018 17:00:00
    Winnica u Michała - Zielona Góra

    ROZKŁAD JAZDY WINOBUSÓW - 11 WRZEŚNIA

  25. WINOBUSY 2018 - WINNICA KRUCZA
    11.09.2018 11:00:00
    Winnica Krucza - Buchałów

  26. WINOBUSY 2018 - WINNICA SENATOR
    11.09.2018 14:00:00
    Winnica Senator - Niedoradz

  27. WINOBUSY 2018 - WINNICA MARCUS
    11.09.2018 17:00:00
    Winnica Marcus - Nowogród Bobrzański

    ROZKŁAD JAZDY WINOBUSÓW - 12 WRZEŚNIA

  28. WINOBUSY 2018 - WINNICA CANTINA
    12.09.2018 11:00:00
    Winnica Cantina - Sulechów

  29. WINOBUSY 2018 - WINNICA MARCUS
    12.09.2018 14:00:00
    Winnica Marcus - Nowogród Bobrzański

  30. WINOBUSY 2018 - WINNICA MOZÓW
    12.09.2018 17:00:00
    Winnica Mozów - Sulechów

    ROZKŁAD JAZDY WINOBUSÓW - 13 WRZEŚNIA

  31. WINOBUSY 2018 - WINNICA SENATOR
    13.09.2018 11:00:00
    Winnica Senator - Niedoradz

  32. WINOBUSY 2018 - WINNICA POD LUBUSKIM SŁOŃCE
    13.09.2018 14:00:00
    Winnica pod lubuskim słońcem - Lubrza

  33. WINOBUSY 2018 - WINNICA MARCUS
    13.09.2018 17:00:00
    Winnica Marcus - Nowogród Bobrzański

    ROZKŁAD JAZDY WINOBUSÓW - 14 WRZEŚNIA

  34. WINOBUSY 2018 - WINNICA POD LUBUSKIM SŁOŃCEM
    14.09.2018 11:00:00
    Winnica pod lubuskim słońcem - Lubrza

  35. WINOBUSY 2018 - WINNICA CANTINA
    14.09.2018 11:00:00
    Winnica Cantina - Sulechów

  36. WINOBUSY 2018 - WINNICA MIŁOSZ
    14.09.2018 14:00:00
    Winnica Miłosz - Zabór

  37. WINOBUSY 2018 - WINNICA HIKI
    14.09.2018 14:00:00
    Winnica Hiki - Bytom Odrzański

  38. WINOBUSY 2018 - WINNICA KRUCZA
    14.09.2018 17:00:00
    Winnica Krucza - Buchałów

  39. WINOBUSY 2018 - WINNICA INGRID
    14.09.2018 17:00:00
    Winnica Ingrid - Zabór

    ROZKŁAD JAZDY WINOBUSÓW - 15 WRZEŚNIA

  40. WINOBUSY 2018 - WINNICA JULIA
    15.09.2018 14:00:00
    Winnica Julia - Zielona Góra

  41. WINOBUSY 2018 - WINNICA NA LEŚNEJ POLANIE
    15.09.2018 14:00:00
    Winnica na leśnej polanie - Proczki

  42. WINOBUSY 2018 - WINNICA BACHUSOWE POLE
    15.09.2018 14:00:00
    Winnica Bachusowe Pole - Zabór

  43. WINOBUSY 2018 - WINNICA INGRID
    15.09.2018 14:00:00
    Winnica Ingrid - Zabór

  44. WINOBUSY 2018 - WINNICA EQUUS
    15.09.2018 17:00:00
    Winnica Equus - Zabór

  45. WINOBUSY 2018 - WINNICA NA LEŚNEJ POLANIE
    15.09.2018 17:00:00
    Winnica na leśnej polanie - Proczki

  46. WINOBUSY 2018 - WINNICA POD LUBUSKIM SŁOŃC
    15.09.2018 17:00:00
    Winnica pod lubuskim słońcem - Lubrza

  47. WINOBUSY 2018 - WINNICA MOZÓW
    15.09.2018 17:00:00
    Winnica Mozów - Sulechów

    ROZKŁAD JAZDY WINOBUSÓW -16 WRZEŚNIA

  48. WINOBUSY 2018 - WINNICA JULIA
    16.09.2018 11:00:00
    Winnica Julia - Zielona Góra

  49. WINOBUSY 2018 - WINNICA INGRID
    16.09.2018 11:00:00
    Winnica Ingrid - Zabór

  50. WINOBUSY 2018 - WINNICA CANTINA
    16.09.2018 14:00:00
    Winnica Cantina - Sulechów

  51. WINOBUSY 2018 - WINNICA U MICHAŁA
    16.09.2018 14:00:00
    Winnica u Michała - Zielona Góra

WAŻNE! Pamiętajcie, aby pojawić się na parkingu maksymalnie 15 minut przed odjazdem autobusów.

Winobusy - ceny biletów

Już są dostępne bilety na wycieczki do lubuskich winnic. Kupić można je na na stronie abilet.pl
Ceny? Za bilety w przedsprzedaży zapłacimy 35 zł, a w dniu wyjazdu bilet kosztować będzie 40 zł.

WIDEO: Na Winobranie przyjeżdża cały świat - Hubert Małyszczyk – kierownik Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej

Zobacz, jakie atrakcje znajdują się na lubuskim szlaku wina

Wideo

oprac.maw

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3