Wiosenny Konkurs Ortograficzny

(© WiMBP im. C. Norwida)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Odliczcie do dziesięciu i... zaczynamy! W tym roku świętujemy dziesięciolecie Wiosennego Konkursu Ortograficznego dlatego pisaniu dyktand będzie towarzyszyło wiele niespodzianek i mamy nadzieję dużo dobrej zabawy. Konkurs odbywa się w Oddziale dla Dzieci oraz Filiach dziecięcych.

Do sprawdzenia swoich sił w znajomości ortografii zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.
W tym roku również w Mediatece „Szklana Pułapka" będzie można wziąć udział w Wiosennym Konkursie Ortograficznym. Propozycje uczestnictwa przyjmujemy do końca marca br., telefonicznie (tel. 68 47 51 807) lub osobiście (Mediateka „Szklana Pułapka", Zielonogórska Palmiarnia, ul. Wrocławska 12A).
Pisanie dyktand odbędzie się: 9 kwietnia – dzieci (kl. I – III szkoły podstawowe), 10 kwietnia – dzieci (kl. IV – VI szkoły podstawowe), 11 kwietnia – młodzież (kl. I – III gimnazja) o godzinie 16.00.
Zakończenie konkursu, wręczenie nagród i nadanie tytułów Mistrza Ortografii nastąpi 25 kwietnia, o godz. 17.00 w Mediatece Szklana Pułapka.
Uwaga! Osoby, które wezmą udział w X Wiosennym Konkursie Ortograficznym muszą dostarczyć najpóźniej w dniu konkursu zgodę na przetwarzanie danych osobowych i udostępnienie wizerunku w celach promocyjnych. Regulamin oraz wzór zgody dostępne są na stronie: www.wimbp.zgora.pl 

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: