(© ds)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wydział Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej ogłosił wyrok w sprawie umowy wypożyczenia Emila Drozdowicza z Lechii Zielona Góra do Arki Gdynia. Prawo jest po stronie Lechii.

Członkowie Wydziału Gier jednogłośnie stwierdzili, że umowa między klubami jest ważna i Arka musi wypełnić jej zapisy. A przypomnijmy, że w umowie są zapisy o wpłacie odstępnego za wypożyczenie z Lechii do Arki Emila Drozdowicza. Dlatego na mocy decyzji Wydziału Gier Lechia może domagać się od Arki wypłaty należnych pieniędzy.
Jednocześnie Wydział Gier stwierdził wygaśnięcie kontraktu Emila Drozdowicza z Arką Gdynia z winy klubu. To otwiera zawodnikowi drogę do ewentualnej zmiany barw klubowych mimo że okno transferowe zostało zamknięte 31 sierpnia.
Wyrok Wydziału Gier opatrzono klauzulą natychmiastowej wykonalności. Jeśli Arka go nie wypełni sprawa może trafić do Trybunału Arbitrażowego.
Decyzja Wydziału Gier to dla Lechii bardzo dobra wiadomość. W pełni potwierdziła bowiem, że działania nowego dyrektora Arki Gdynia, który ignorował działaczy Lechii, są niezgodne z prawem!


Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!