Godzina 6.00. Większość z nas w sobotę o tej porze jeszcze śpi. Ale nie uczestnicy Ultramaratonu Nowe Granice. Punktualnie o tej godzinie wystartowali! Do pokonania mają 103 km.

Trasa II Ultramaratonu Zielonogórskiego "Nowe Granice", licząca ponad 100 kilometrów, prowadzi wzdłuż nowych granic miasta, głównie duktami leśnymi. Przecinać będzie takie miejscowości i osiedla jak: Zielona Góra Osiedle Cegielnia, Rybno, Łochowo, Jeleniów, Jarogniewice, Barcikowice, Zatonie, Sucha, Nowy Kisielin, Jany, Stożne, Las Nadodrzański (w tym fragment przy Odrze), Wysokie, Przylep, Zielona Góra Osiedle Leśne. Przypomnijmy, że start i meta znajdują się przy Szkole Podstawowej nr 18 na ul. Francuskiej. To tutaj już za kilka godzin pojawią się pierwsi biegacze!

Start II Ultramaratonu Nowe Granice - Zielona GóraKomentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!