Od niedzieli na stadionie żużlowym przy ul. Wrocławskiej 69 będzie obowiązywał zakaz palenia. Dziś pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozmieszczają tabliczki o tym informujące. Zakaz palenia to pomysł prezesa zielonogórskiego klubu - Roberta Dowhana.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wszystko zaczęło się na wtorkowej sesji rady miasta. To wtedy Robert Dowhan zaproponował, aby w Zielonej Górze zakazać palenia w miejscach publicznych. Wymieniał: restauracje, puby, dyskoteki czy przystanki MZK. Jednak w przypadku tych obiektów Dowhan nie ma decydującego głosu.

Inaczej wygląda sprawa ze stadionem przy ul. Wrocławskiej... Dowhan jest prezesem klubu i zdecydował, że od najbliższej niedzieli na stadionie będzie obowiązywał zakaz palenia papierosów.

Na stadionie zostaną wyznaczone specjalne miejsca - i to tylko i wyłącznie w ich obrębie będzie można popalać. Na trybunach będzie to oczywiście niedopuszczalne.

W trakcie niedzielnych i kolejnych zawodów o zakazie regularnie będzie przypominał spiker.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!