Zbiórka przyborów szkolnych

Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz piąty organizuje wakacyjną zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci pt. "Z uśmiechem do szkoły". Akcja przeprowadzona zostanie w dniach 21-23 sierpnia 2009r.

Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz piąty organizuje wakacyjną zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci pt. "Z uśmiechem do szkoły". Akcja przeprowadzona zostanie w dniach 21-23 sierpnia 2009r. na terenie całej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. W tym roku, swój udział w
akcji zadeklarowało niemal 60 Parafialnych Zespołów Caritas.
21 i 22 sierpnia w ponad 90 sklepach, w godzinach od 10:00 do 20:00, około 400 wolontariuszy będzie zbierało przybory szkolne, z których następnie zostaną zrobione wyprawki szkolne dla dzieci z rodzin potrzebujących naszej diecezji. 23 sierpnia akcja odbędzie się w kościołach, przy których działają zgłoszone Parafialne Zespoły Caritas.
Prosimy o przynoszenie przyborów szkolnych - zeszytów, kredek, długopisów, tornistrów i innego wyposażenia potrzebnego dzieciom w szkole. W roku ubiegłym - dzięki przeprowadzonej zbiórce pomoc uzyskało niemal 1500 dzieci z rodzin potrzebujących - dlatego tak ważny jest nawet drobny gest!

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane