Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz piąty organizuje wakacyjną zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci pt. "Z uśmiechem do szkoły". Akcja przeprowadzona zostanie w dniach 21-23 sierpnia 2009r.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz piąty organizuje wakacyjną zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci pt. "Z uśmiechem do szkoły". Akcja przeprowadzona zostanie w dniach 21-23 sierpnia 2009r. na terenie całej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. W tym roku, swój udział w
akcji zadeklarowało niemal 60 Parafialnych Zespołów Caritas.
21 i 22 sierpnia w ponad 90 sklepach, w godzinach od 10:00 do 20:00, około 400 wolontariuszy będzie zbierało przybory szkolne, z których następnie zostaną zrobione wyprawki szkolne dla dzieci z rodzin potrzebujących naszej diecezji. 23 sierpnia akcja odbędzie się w kościołach, przy których działają zgłoszone Parafialne Zespoły Caritas.
Prosimy o przynoszenie przyborów szkolnych - zeszytów, kredek, długopisów, tornistrów i innego wyposażenia potrzebnego dzieciom w szkole. W roku ubiegłym - dzięki przeprowadzonej zbiórce pomoc uzyskało niemal 1500 dzieci z rodzin potrzebujących - dlatego tak ważny jest nawet drobny gest!

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!