Zenek Energy Drink Zenek Energy Drink

Zenek Energy Drink (© www.zenekenergydrink.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zenon Martyniuk, niekwestionowany król muzyki disco polo, wprowadza na rynek swój napój energetyczny.

Zenon Martyniuk od co najmniej kilku lat jest zdecydowanym królem muzyki disco polo. Jednak od pewnego czasu jego kariera wkroczyła na zupełnie nowe tory. Od momentu, kiedy lider zespołu AKCENT porwał tłumy na koncercie sylwestrowym w Zakopanym, Zenon Martyniuk jest na ustach wszystkich.

Tomasz Lis: Nie mam pojęcia kim jest Zenek Martyniuk. Komentarz: "beczący pseudomuzyk" (wideo)

Ale tego jeszcze nie było. Na rynku debiutuje właśnie napój energetyzujący ZENEK ENERGY DRINK sygnowany wizerunkiem Zenona Martyniuka.

Jak czytamy na oficjalnej stronie produktu, napój zawiera podwyższoną zawartość kofeiny do 50 mg/100 ml, taurynę oraz witaminy z grupy B.

Napój energetyzujący „ZENEK ENERGY DRINK” sygnowany wizerunkiem Zenona Martyniuka produkuje firma Just Food Polska.Przeczytaj też: Nowy banknot o nominale 500 zł wchodzi do obiegu już 10 lutego [ZDJĘCIA]

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!