Znów śmiertelny wypadek na drodze nr 27. Zginął 24-letni kierowca

Droga krajowa nr 27 w pobliżu wsi Włostów w Lubuskiem jest już odblokowana. W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym zginęła jedna osoba - poinformował Łukasz Kostkiewicz z lubuskiej policji.

Zdj
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Zdj.ilustr. (© sxc.hu)

Do tragedii doszło w sobotę, 14 kwietnia br., w powiecie żarskim, na odcinku drogi nr 27 między Włostowem a Nowogrodem Bobrzańskim.

Jak powiedział Kostkiewicz, 24-letni kierowca daewoo tico podczas wyprzedzania czołowo zderzył się ze scanią. Młody człowiek zginął na miejscu.

Na tym odcinku trasa nr 27 łączy z Żary z Nowogrodem Bobrzańskim. To kolejny tragiczny wypadek na tej drodze w ciągu dwóch dni. W piątek w zderzeniu dwóch samochodów zginęły na niej trzy osoby. Wypadek miał miejsce między Nowogrodem Bobrzańskim a Zieloną Górą.

Czytaj: WYPADEK na trasie Zielona Góra - Żary. Trzy osoby zginęły, trzy są ranne

Komentarze (4)

avatar
avatar
Agnieszka (gość)

Pilnie szukam rodzin osób poszkodowanych w wypadkach na tej trasie. Proszę o kontakt 696 616 629

avatar
cool (gość)

Stowarzyszenie „EUNOMIA” – bezplatna pomoc prawna w zakresie i ocenie sytuacji powypadkowych,doradztwa prawnego osobom poszkodowanym,i ich rodzinom,w zakresie pomocy rehabilitacyjnej,działalności interwencyjnej w przypadku naruszania prawa i etyki zawodowej,ocena kancelarii odszkodowawczych pod katem ich wiarygodności,wysokości prowizji oraz skuteczności działań i możliwości odstapienia od zawartych umow i danych pełnomocnictw.

DZWON, bo to bezplatna porada

Tel. 794213288

avatar
Zielonogórzanin (gość)

Jeżdżę tą trasą już od kilku lat, mniej więcej dwa razy w tygodniu i przeważnie circa 100km/h, mimo to nie było dnia żeby jakiś matoł nie wpieprzał się przede mnie na siłę. Notorycznie słyszę o śmiertelnych wypadkach na całym odcinku ZG-Żary, a mimo to policji ani razu nie doświadczyłem... Chyba że kierującą ruchem po wypadku.

Swoją drogą jezdnia jest za wąska i zarośnięta drzewami przy samej drodze jak na trasę którą pokonuje kilkadziesiąt ciężarówek m.in. Kronopolu dziennie...

Wybierz kategorię