Wybierz region

Wybierz miasto

  Nowa Zielona Góra - Sylwester 2014

  Centrum Biznesu
  Zielona Góra, ul. Bohaterów Westerplatte/23, +48 68 324 25 71

  22:00 Środa, 31 grudnia

  • Wstęp wolny

  Kasia Wilk

  Jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia; właścicielka niezwykle charakterystycznego, mocnego wokalu, jej popularność rozpoczęła się od współpracy z poznańskim raperem Mezo, których wspólne hity „Ważne” i „Sacrum” do dziś śpiewa cała Polska. Pod koniec ubiegłego roku wydała swoją kolejną płytę „Drugi Raz”.

  Bethel

  Zespół Bethel powstał we Wrocławiu w grudniu 2006 roku, założony przez Grzegorza Wlaźlaka.Początkowo pod nazwą Sacrum skupiał trzy osoby, które połączyła miłość do muzyki i chęć wspólnego tworzenia.Kolejne próby i koncerty przynosiły zmiany w składzie, który w rekordowym okresie tworzyło 11 młodych osób.W tym czasie ewoluowała też twórczość Bethel, cały czas jednak czerpiąc z muzyki reggae i rozmaitych jej podgatunków. Dziś na koncertach Bethel można zarówno poskakać przy rytmach szybkiego ska, jak i kołysać się przy łagodnym roots reggae i dubie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Myślisz, że jesteś dobrze wychowany? Na tych pytaniach wykłada się każdy

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.