Wybierz region

Wybierz miasto

  SYLWESTER 2014/2015 w stylu lat 80's - Zielona Góra

  Klub Muzyczno-Artystyczny 4 Róże dla Lucienne
  Zielona Góra, ul. Stary Rynek/17, +48 68 325 50 93

  20:00 Od 31.12.2014 do 1.01.2015

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy do klubu "4 Róże dla Lucienne" na taneczną imprezę sylwestrową w niezapomnianym stylu lat 80'tych . Podczas tej imprezy nie zabraknie hitów jakie w tym okresie dominowały na parkietach, radiu i prywatkach. Całość imprezy prowadzi DJ Marcin z teledysków! Jest on ekspertem w muzyce lat 80' i prowadzi w naszym klubie najlepsze i najbardziej lubiane imprezy tego typu. Przebierz się w stylu lat 80'tych i zatańcz w tę noc w blasku świateł dyskotekowych, laserów oraz szklanej kuli. Zatańcz z gwiazdami! A o godz.24.00 zapraszamy na toast szampanem na zielonogórskiej starówce oraz rozpalenie sztucznych ogni pod ratuszem w Zielonej Górze !

  Miejsce: "4 Róże dla Lucienne" Zielona Góra, Stary Rynek 17 tel.(68) 325 50 93, 31.12.2014 w godz. 20.00 - 04.00

  140 zł/osoba lub 280zł/para

  Ilość miejsc ograniczona możliwość wyboru i rezerwacji miejsca

  Zapewniamy na parę : - wódkę 0,5l - sok 1l - wino musujące

  DANIA CIEPŁE bigos staropolski barszcz czerwony z krokietem udko kurczaka z pieczarkami

  PRZEKĄSKI patery wędlin patery serów śledzie jajka w majonezie patera świeżych warzyw patera owoców

  SAŁATKI grecka sałata z tuńczykiem i ryżem makaronowa z serem

  DODATKI pieczywo dipy ogórki kiszone

  PONADTO:

  W barze posiadamy bogaty wybór różnych alkoholi z całego świata, likierów, z których nasi barmani przyrządzą Państwu wymyślne drinki i koktajle. Posiadamy wybór napoi bezalkoholowych oraz specjalną ofertę gastronomiczną na ten dzień oraz dania z grilla.

  Informacji udzielamy także telefonicznie (68) 325 50 93 w każdy dzień po godz.18.00

  ********************************

  Regulamin imprezy sylwestrowej w klubie 4 Róże dla Lucienne

  1. Wstęp na imprezę sylwestrową mają osoby pełnoletnie, posiadające bilet upoważniający do jednorazowego wejścia na teren imprezy.

  2. Obowiązuje kategoryczny zakaz wnoszenia i spożywania na terenie imprezy własnego alkoholu, napojów, artykułów spożywczych, materiałów pirotechnicznych pod groźbą opuszczenia lokalu.

  3. Nie będą wpuszczane na imprezę lub zostaną z niej usunięte osoby, które odmawiają poddania się czynności sprawdzenia uprawnień do przebywania na imprezie, legitymowania w celu ustalenia tożsamości i pełnoletniości, poddania się czynności sprawdzenia wnoszenia własnego alkoholu, napojów, materiałów pirotechnicznych, art. spożywczych.

  4. Na teren imprezy mają zakaz wstępu osoby w znacznym upojeniu alkoholowym lub pod wpływem innych środków odurzających.

  5. Na teren imprezy nie będą wpuszczane osoby, które swym zachowaniem stwarzają potencjalne zagrożenie dla porządku publicznego.

  6. Osoby obecne na imprezie sylwestrowej mają obowiązek zachowywania się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych uczestników , personelu na tej imprezie, a w szczególności powinny przestrzegać regulamin obiektu i imprezy, który jest dostępny na stronie W przypadku zagrożenia stosować się do zaleceń personelu.

  8. Na teren klubu obowiązuje zakaz wnoszenia: broni, materiałów pirotechnicznych np. petard, rac, zimnych ogni itp., materiałów zagrażających zdrowiu i życiu innych uczestników imprezy, alkoholu, środków odurzających, art. spożywczych, napojów.

  9. Organizator zastrzega sobie prawo do przeglądania odzieży i przynoszonego bagażu osób wchodzących na imprezę, w przypadku stwierdzenia przez bramkarza chęci wniesienia w/w materiałów, będą one odbierane i rekwirowane. Osoby, które nie poddadzą się tej czynności nie będą wpuszczane na teren imprezy.

  10. Organizator nie prowadzi depozytu przedmiotów, których wnoszenie i posiadanie na terenie imprezy jest zabronione.

  11. Organizator zabrania wprowadzania na teren imprezy zwierząt.

  12. Zabrania się niszczenia dekoracji sylwestrowej, ozdób klubu innych obiektów znajdujących się na terenie klubu oraz mienia firmy, a także do samowolnego przemieszczania urządzeń, wyposażenia klubu.

  13. Zabrania się okrzyków prowokujących lub nawołujących do zakłócenia porządku i bezpieczeństwa, mogących stanowić zarzewie konfliktu, obraźliwych lub poniżających inne osoby z uwagi na ich płeć, rasę, wyznanie, przekonanie polityczne lub z jakiegokolwiek powodu, osoby takie będą usuwane z terenu imprezy.

  14. Osoby znajdujące się na terenie imprezy sylwestrowej, które dopuszczą się do jakichkolwiek zakłóceń porządku i bezpieczeństwa publicznego, będą stwarzać zagrożenie dla innych uczestników oraz personelu, będą naruszać dobre obyczaje, niszczyć mienie lub nie stosować się do regulaminu klubu oraz imprezy będą usuwane z terenu imprezy.

  15. Organizator imprezy nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione mienie na terenie imprezy.

  16. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do stosowania się do zaleceń personelu oraz służb porządkowych.

  17. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy wyłącznie do organizatora.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Myślisz, że jesteś dobrze wychowany? Na tych pytaniach wykłada się każdy

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.