Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMagda Weidner

Zielona Góra

Bo to jest właśnie dziecięcy świat!

2012-06-01 13:06:19

Dzień Dziecka krzyczy kalendarz, krzyczę i ja! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich!!!! Takie to cudne święto. Wszędzie radość i przede wszystkim pozytywna energia!!!


I dlatego proponuję wszystkim małą podróż. Gotowi? Zapinamy pasy i odlatujemy. Do ....przeszłości. Do czasów, jak to my byliśmy tacy, tacy mali. I nie skupiamy się na tym, że nie dostaliśmy kiedyś cukierka, ale na samych pozytywnych chwilach. Wszak ten dzień powinien taki być, jak i inne oczywiście. I pogoda nam nie przeszkodzi i inne niesmaczki, smaczki. Odrzucamy to na bok i bawimy się! Przecież życie malucha jest piękne! Tak obserwuję dzieciaki w piaskownicy, na placach zabaw, na spacerach. No po prostu rozbrajają na każdym kroku. Niczym się nie przejmują, są bezpośrednie a przy tym z jakim smacznym poczuciem humoru. Nie martwią się tym, czy tamtym, nie zważają na przeszkody. Cieszą ich nawet najmniejsze rzeczy, sprawy, osiągnięcia. Mój Jahu płacze ze śmiechu, gdy udaje się mu wspiąć na wersalkę. Jest tak szczęśliwy, jak już mu się to uda, że sam sobie bije brawo. A jak schodzi, jeszcze większa radość. I piękne to wszystko.


Dlatego też ciach pach trach i dziecięcy świat wokół nas. Ode mnie kilka propozycji od na ten cudny dzień. Oczywiście muzyczno - bajkowych z moich wspomnień. Ale mam nadzieję, że nie będę sama i podłączycie się do tej podróży:)


1.  
2. 
3. 
4.  

Jesteś na profilu Magda Weidner - stronie mieszkańca miasta Zielona Góra. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.