Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMagda Weidner

Zielona Góra

Czy czarny kot przebiegł Wam już drogę? Dzisiaj niby 13-tego?

2012-04-13 11:20:44

I stało się.
Nadejszla ta chwila
Piątek
i to 13-tego


I jak dzisiaj dzień wygląda? u mnie a spokojnie, poza tym, że zaspałam, nie zdążyłam na autobus, nie wyrobiłam normy swojej i boję się cóż będzie później... Ale może to tylko moje jakieś zachwiania i wkręcanie sobie, że to wina tego dnia. Może tak wcale nie jest, może to takie nakręcanie tematu. Podkręcanie adrenalinki w swoim organizmie?


A któż to wie?


Przesądy przesądami, ale ....Może chociaż ciut ciut prawdy w nich jest? Może? A te listy, łańcuszki życzeń. Co za koszmar? Też się z tym kiedyś spotkaliście. Ludzie przesyłają, wysyłają do 10 osób, bo tak nakazuje treść, bo i naszej - czarne chmury.


A tam po co się zamartwiać, przecież kominiarze istnieją i zawsze można złapać się za guzik, spotkać mężczyznę w okularach i odczarują nam wszystko. :))


Jak Wam w ogóle mija ten dzionek? MM-kowicze?

Jesteś na profilu Magda Weidner - stronie mieszkańca miasta Zielona Góra. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.