Szambelan Lubuski

avatarSzambelan Lubuski

Zielona Góra

DZISIAJ Promocja Naszego Miasta na całą Polskę.

2013-01-19 09:00:29

Zazwyczaj przeciętny znawca Polski kojarzy miasto Zielona Góra z


1/ winobraniem,
2/Falubazem,
3/ marszałkiem Józefem Zychem,


A dzisiaj, w godzinach przedpołudniowych CAŁA POLSKA dowie się, że w Zielonej Górze istnieje grono ludzi miłosiernych którzy błagają o odpuszczenie win osoby całkiem obcej, nie związanej z Naszym Miastem.


Otóż w jednym ze starówkowych kościołów zostanie odprawiona msza święta ekspiacyjna w intencji przebłagania za tego faceta który rzucając farbą znieważył cudowny obraz Matki Boskiej Częstochowskiej.


Najpopularniejsze polskojęzyczne radio będzie transmitowało ten akt skruchy a potem po kilkakroć nada relacje czym rozpropaguje fakt ewidentnej dobroci i miłości bliźniego Zielonogórzan.


* * *
Nadaję tą wiadomość na blogu aby tym szybciej ona dotarła do Szerokiego Grona Czytelników popularnego portalu „mmzielonagora.pl" 

Jesteś na profilu Szambelan Lubuski - stronie mieszkańca miasta Zielona Góra. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.