Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMagda Weidner

Zielona Góra

Kiedy dopadnie ciebie grypa

2013-01-21 09:42:42

I jest. Najpierw słyszysz. Epidemia. Grypa atakuje. Wirus tam, wirus tu. I bach! Dopada ciebie. Najpierw katar, później gorączka i leżysz. "Nie masz nawet siły wstać po pilota". Ale w sumie po co ci on, jak przeważają reklamy leków.


No nic. Dopadła i mnie. W najmniej oczekiwanym momencie. I cały świat staje się taki "ciężki". Nie masz na nic siły. Wszystko cię boli i co? I nic pozostaje leżeć. I wtedy dochodzi do mnie, że to nie dla mnie. Absolutnie. Taki tydzień to męczarnia. Wiesz, że musisz leżeć, pić herbatki, wzmacniać się lekami, ale...jak no jak. Pierwsze dni są ciężkie, ale w kolejnych dostosowujesz się do zaistniałej sytuacji. Podporządkowujesz się chorobie. A z drugiej strony nie masz wyjścia. Leżysz i cierpisz. Ale trzeba. Bo powtarzają, że "trzeba to wyleżeć". Jednak gdy przychodzi ten dzień, dzień normalności. Czyli sterta chusteczek znika, twarz się zmienia, czerwony nos już nie straszy. Wraca pełny uśmiech.


Więc powracam i witam się ze wszystkimi. Tydzień w łóżku za mną i mam nadzieje, że grypa już mnie nie dopadnie:)


I pozytywnego:) przede wszystkim zdrowego dnia życzę:)

Jesteś na profilu Magda Weidner - stronie mieszkańca miasta Zielona Góra. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.