Rock Out

avatarRock Out

Zielona Góra
Klub Rock Out to szczególne miejsce na mapie rokendrolowej Zielonej Góry, gdzie Lemmy mówi "dobranoc", a Siouxsie Sioux zagląda do kieliszka ;-) Lokal położony jest w centrum Zielonej Góry, posiada 50 miejsc siedzących, wyposażony jest w projektor, profesjonalne nagłośnienie, DJ-kę oraz parkiet do pląsów. Istnieje możliwość rezerwacji całego lokalu lub tylko górnego poziomu. Zapraszamy do kontaktu. Klub Rock Out, ul.Krawiecka 7, Zielona Góra, tel. 695 579 779

Koncert SCYLLA & FORGOTTEN SIN - promocja płyty "Pestilence, War, Famine and Death"

2013-01-08 14:33:08[Opis]

Mocny muzyczny kopniak na początek nowego roku! Pierwszymi gośćmi na scenie ROCK OUT będą szczeciński zespół SCYLLA oraz FORGOTTEN SIN ze Szprotawy.

SCYLLA to połączenie różnych fascynacji muzycznych i różnych osobowości, a wypadkową tego tygla jest muzyka ciężka, tłusta, delikatnie przeplatana dźwiękami dobywającymi się z dna piekła, oraz wokalami, do których pasuje malarstwo Beksińskiego i odgłosy z rzeźni. Na scenie SCYLLA to wulkan energii i perfekcja wykonawcza, a dla publiczności uczta dla ucha i strzał adrenaliny między oczy. Gatunek: metal/electronica.
Do posłuchania: http://www.myspace.com/scyllaszczecin

FORGOTTEN SIN powstał na zgliszczach kapeli Square. Zespół ma na swoim koncie występy u boku HELL:ON, Blackthorn, Sinful. Band rejestruje kolejne kawałki i pomału przygotowuje się do debiutu. Gatunek: hard&heavy.
Do posłuchania: http://www.myspace.com/sinsinity

Data: 11.01.2013
Start: 19.30
Miejsce: Klub Muzyczny ROCK OUT, ul. Krawiecka 7, Zielona Góra
Wjazd: 10 zł

Uwaga! Zielonogórski koncert to niepowtarzalna okazja zakupu debiutanckiej płyty Scylla bezpośrednio od muzyków i zebrania autografów. O nich jeszcze będzie głośno!

Jesteś na profilu Rock Out - stronie mieszkańca miasta Zielona Góra. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj