Szambelan Lubuski

avatarSzambelan Lubuski

Zielona Góra

Kontakt do radia który ułatwi odnalezienie PRACOWNICY CarefouraAREEli KrzyżA

2014-03-23 10:42:28

Zaprawdę, serce moje, (starego mm-kowicza) raduje się zaangażowaniem Redakcji i Troje Użytkowników w dzieło poszukiwania Eli Krzyżanowskiej. Szkoda byłoby gdyby 28 letnia pracownica Carefouru miała być porwana, do niecnych celów. Nie daj Boże.


Kontynuując stary, jeszcze przedwojenny obyczaj zawsze z rana słucham Polskiego Radia Program Pierwszy.

Dzisiaj, (niedziela godz. 8,35) doświadczona funkcjonariuszka sióstr franciszkanek maryjnych, siostra Joanna opowiadając o odzyskaniu kontaktów z dziewczynami i kobietami zaginionymi (także porwanymi) podała sposoby swego działania.


Jeśli dotychczasowe sumienne działania nie odniosły skutku może warto odszukać adresu siostry Joanny i poprosić o pomoc.


Jako patriota Rzeczpospolitej Polskiej chcę aby polskie dziewczyny wychodziły za mąż za Polaków i rodziły polskie dzieci. Dlatego włączam się w poszukiwanie Zielonogórzanki ze Słonego, Eli Krzyżanowskiej.


Pozdrawiam Wszystkich który przejmują się tą smutną sprawą. Przekazując Dobre Słowo zalecam modlitwy do Świętego Antoniego, patrona zagubionych.

Jesteś na profilu Szambelan Lubuski - stronie mieszkańca miasta Zielona Góra. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.