Alicja Skowrońska

avatarAlicja Skowrońska

Zielona Góra

Na Żeromskiego 10 już pusto

2015-01-23 10:46:06

Adres – ulica Żeromskiego 10 w Zielonej Górze nie jest punktem orientacyjnym. Ale hasło – sklep z koszulami męskimi, owszem. Jeden z punktów, które istniały ,,od zawsze”. Skoro także dla osób w wieku 50+, a nawet sporo więcej, to rzeczywiście od zawsze. To już jednak przeszłość. Sklep z koszulami przeszedł do historii.

Od 21 grudnia ub. roku trwała wielka wyprzedaż towaru z powodu likwidacji sklepu. Już jest pusty. Za kilka miesięcy będzie ponownie otwarty, ale towar będzie inny.Niemal naprzeciwko, pod numerem 17, sporych rozmiarów arkusz informuje o likwidacji salonu optycznego. Podany jest nowy adres – ul. Żeromskiego 10, a otwarcie od 1 maja br.W minionych dniach można było zaobserwować osoby zatrzymujące się przy likwidowanym sklepie z koszulami. Padały uwagi zwykłe w takich sytuacjach komentarze – kolejny..., jak długo będzie pusty? Oraz emocjonalne – tutaj kupowałem koszulę na ślub..., narzeczona wybrała..., miałem oficjalne spotkanie i tutaj uratowałem elegancki wizerunek..., dla synka kupowałam na komunię..., dla wnuka.... Mówili to bardzo wiekowi obywatele. Młodsi zapewne też wiedzieli o nim. Nie ulega wątpliwości. Dla męskiej części zielonogórzan ten sklep nie był byle jakim, z fatałaszkami. To był prawdziwy sklep. Dla mężczyzn.

Jesteś na profilu Alicja Skowrońska - stronie mieszkańca miasta Zielona Góra. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj