Sylwester 2013/2013 Piraci z Karaibów

2013-12-11 20:15:16

Zapraszam do zapoznania się z 4 ofertami Sylwestrowymi ( W KAŻDYM PAKIECIE NIELIMITOWANY ALKOHOL!!!OPEN BAR)
1. Sylwester „PIRACKA KRYJÓWKA” - 879 zł/para (31.12 - 01.01.2014, 1 nocleg)
· W cenie Pakietu: zabawa Sylwestrowa, bufet, open bar, toast noworoczny szampanem, pokaz sztucznych ogni, dodatkowe atrakcja: pokaz barmański, konkurs na najlepsze przebranie + 1 nocleg dla 2 osób ze śniadaniem, nieograniczony dostęp do strefy saun, groty solnej, basenu i strefy cardio w trakcie pobytu.

· IMPREZA SYLWESTROWA dla dzieci w wieku 5 - 12 lat Osobna impreza z opieką i menu: 300 zł/dziecko - w cenie: zabawa Sylwestrowa z atrakcjami i konkursami oraz profesjonalną opieką, szampan dla dzieci, wyżywienie + 1 nocleg i śniadanie, nieograniczony dostęp do strefy saun i basenu w trakcie pobytu.


2. Sylwester „SKRZYNIA UMARLAKA” - 1249 zł/para (30.12 – 01.01.2014, 2 noclegi)
· W cenie Pakietu: zabawa Sylwestrowa, bufet, open bar, toast noworoczny szampanem, pokaz sztucznych ogni, dodatkowe atrakcja: pokaz barmański, konkurs na najlepsze przebranie + 2 noclegi dla 2 osób ze śniadaniem, obiadokolacją w formie bufetu, nieograniczony dostęp do strefy saun, groty solnej, basenu i strefy cardio oraz udział w turnieju bowlingowym 30.12.

· IMPREZA SYLWESTROWA dla dzieci w wieku 5 - 12 lat. Osobna impreza z opieką i menu: 350 zł/dziecko - w cenie: zabawa Sylwestrowa z atrakcjami i konkursami oraz profesjonalną opieką, szampan dla dzieci, wyżywienie + 2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacją, nieograniczony dostęp do strefy saun i basenu w trakcie pobytu.3. Sylwester „LATAJĄCY HOLENDER” - 1599 zł/para (30.12 – 01.01.2014, 2 noclegi)
· W cenie Pakietu: zabawa Sylwestrowa, bufet, open bar, toast noworoczny szampanem, pokaz sztucznych ogni, dodatkowe atrakcja: pokaz barmański, konkurs na najlepsze przebranie + 2 noclegi dla 2 osób ze śniadaniem, obiadokolacja w formie bufetu, nieograniczony dostęp do strefy saun, groty solnej, basenu i strefy cardio oraz udział w turnieju bowlingowym 30.12.

· Dodatkowo: voucher na zabiegi i masaże w SPA na kwotę 450zł, bezpłatna godzina gry w Bowling oraz „Lunch Box” na wyjazd.

· IMPREZA SYLWESTROWA dla dzieci w wieku 5 - 12 lat. Osobna impreza z opieką i menu: 350 zł/dziecko - w cenie: zabawa Sylwestrowa z atrakcjami i konkursami oraz profesjonalną opieką, szampan dla dzieci, wyżywienie + 2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacją, nieograniczony dostęp do strefy saun i basenu w trakcie pobytu.


4. Sylwester „CZARNA PERŁA” - 3599 zł/para (27.12. – 01.01.2014, 5 noclegów)

· W cenie Pakietu: zabawa Sylwestrowa, bufet, open bar, toast noworoczny szampanem, pokaz sztucznych ogni, dodatkowe atrakcja: pokaz barmański, konkurs na najlepsze przebranie + 5 noclegów dla 2 osób ze śniadaniem, obiadokolacjami w formie bufetu, nieograniczony dostęp do strefy saun, groty solnej, basenu i strefy cardio oraz udział w turnieju bowlingowym 30.12.

· Dodatkowo: Voucher na zabiegi i masaże w SPA na kwotę 700zł, makijaż sylwestrowy dla jednej osoby lub sylwestrowa stylizacja dla dwojga, voucher na Bowling na kwotę 100zł, bezpłatna godzina gry w squasha oraz „Lunch Box” na wyjazd.

· IMPREZA SYLWESTROWA dla dzieci w wieku 5 - 12 lat. Osobna impreza z opieką i menu: 750 zł/dziecko - w cenie: zabawa Sylwestrowa z atrakcjami i konkursami oraz profesjonalną opieką, szampan dla dzieci, wyżywienie + 5 noclegów ze śniadaniam i obiadokolacjami, nieograniczony dostęp do strefy saun i basenu w trakcie pobytu.

Jesteś na profilu Centrum Hotel Dana Spa **** - stronie mieszkańca miasta Zielona Góra. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj