Siatkarze ponownie na fali wznoszącej

(pt)
Podopieczni Tomasza Palucha przełamali złą passę. Po trzech porażka z rzędu wreszcie przyszło upragnione zwycięstwo. Akademicy pokonali na własnym parkiecie Cuprum Lubin 3:1.

Po zakończeniu I seta w hali przy ul .Szafrana powiało grozą. Curpum, ligowy średniak ograł naszych do 22. Pojawiła się groźba kolejnej porażki.

Jednak akademicy nie pozwolili wybić się z rytmu. Kolejne sety przebiegły pod ich dyktando. Kluczem do sukcesu okazała się dobra gra w defensywie, mocna zagrywka i szczelny blok. Kolejne sety nasi wygrali do: 18, 19 i 15.

Trener Paluch zapowiada, że faza play-off to plan minimum.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia