SIATKÓWKA. Porażka gorzowian w Pile

r
W kolejnym meczu I ligi siatkówki gorzowski GTPS nie ugrał nawet seta w Pile, ale w dwóch partiach walczył z gospodarzami jak równy z równym.

W pierwszym secie gorzowianie dorównywali gospodarzom do stanu 14:14. Potem nastąpił popis gry Jokera. W kolejnych dwóch odsłonach wyrównana walka trwała od pierwszej do ostatniej piłki. W obu jednak przypadkach te decydują punkty padały łupem pilan.

Joker Rodło Piła - Rajbud GTPS Gorzów Wlkp. 3:0 (25:17, 25:23, 25:23)

PS. Klub sportowy GTPS informuje, że spotkanie pomiędzy Rajbud GTPS Gorzów, a SMS Spała planowane na 03.02.2010r. na prośbę gości (udział juniorów w rozgrywkach młodzieżowych) zostaje przełozone na dzień 12.03.2010 (piątek) na godz. 18.00.