Konkurs wspólnie zorganizowali: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP Oddział w Zielonej Górze oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji "Sulechowianka". Podczas wręczenia nagród odbyło się również podsumowanie dziesięciu edycji konkursu plastycznego, który od początku jego istnienia przygotowują Julian Kozłowski oraz Jan Kotowski.
Nagrody i wyróżnienia odebrali:
W kategorii szkoły podstawowej, klasy I-III
- Małgorzata Kulik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kargowej
- Antoni Robiński ze Szkoły Podstawowej w Kijach
- Marysia Galusik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kargowej
- Wiktor Wyszkowski ze Szkoły Podstawowej w Kijach
- Michalina Ligus ze Szkoły Podstawowej w Kijach
Wyróżnienia otrzymali:
Marcel Soroczyński
- Szkoła Podstawowa w Kalsku kl. 1
Magdalena Magda
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kargowej kl. 3
Julia Niewiedział
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie kl. 3
Borys Eckert
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie kl. 3
Viktoriia Zhidkova
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kargowej kl. 3
Gabriel Kantek
- Szkoła Podstawowa w Brodach kl. 3
Katarzyna Kurczaba
- Szkoła Podstawowa w Brodach kl. 3
Weronika Kozłowska
- Szkoła Podstawowa w Brodach kl. 3
Zofia Szydłowska
- Szkoła Podstawowa w Brodach kl. 3
Alan Mućka
- Szkoła Podstawowa w Brodach kl. 3
W kategorii szkoły podstawowej, klasy IV-VI
Nagrody otrzymali:
- Mateusz Kulik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kargowej
- Oliwier Rysiak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie
- Aleksander Folga ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie
- Zofia Jakuboszczak Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kargowej
- Olga Wachowiak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie
Wyróżnienia otrzymali:
Nikola Meyer
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie kl. 4
Amelia Buzek
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie kl. 4
Kinga Snopek
- Szkoła Podstawowa w Bukowie kl. 6
Julia Towściuk
- Szkoła Podstawowa w Kijach kl. 6
Maja Dobryniewska
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie kl. 4
Cyprian Fedorski
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie kl. 5
Jakub Dynowski
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie kl. 4
Marcin Mokry
- Szkoła Podstawowa w Kijach kl. 5
Igor Wojtasiewicz
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie kl.
W kategorii szkoły podstawowej, klasy VII-VIII
- Maja Gorzelanna ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sulechowie
- Nadia Korycka ze Szkoły Podstawowej w Kijach
- Magdalena Rulkowska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kargowej
Wyróżnienia otrzymali:
Nikola Szarłata
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie
Tadeusz Sylwester Szcześniak
- Szkoła Podstawowa w Bukowie
Hanna Skowroń
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie
Fundatorami nagród byli: Poseł na Sejm RP Waldemar Sługocki, burmistrz Sulechowa Wojciech Sołtys, Okręgowy Inspektor Pracy w Zielonej Górze Jerzy Łaboński, Radca Prawny Państwowej Inspekcji Pracy w Zielonej Górze Krzysztof Kozak.
Uwaga na Instagram - nowe oszustwo
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?