Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Czwartkowe spotkania z nauką w Zielonej Górze. Jak zostać inżynierem kosmicznym? Życie w świecie kosmicznych technologii - spotkanie online

Redakcja
Sektor kosmiczny jest jednym z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych technologicznie obszarów. Wiele urządzeń opartych właśnie na technologii kosmicznej ma swoje zastosowanie w dziedzinach życia społecznego i gospodarczego.
Sektor kosmiczny jest jednym z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych technologicznie obszarów. Wiele urządzeń opartych właśnie na technologii kosmicznej ma swoje zastosowanie w dziedzinach życia społecznego i gospodarczego. Pixabay
W czwartek, 7 maja o godzinie 18.00 odbędą się kolejne "Czwartkowe Spotkania z Nauką" pod tytułem „Jak zostać inżynierem kosmicznym?”.

Ponownie będzie to spotkanie online. Transmisja będzie wyświetlana na żywo na profilu Planetarium Wenus!
>>> https://www.facebook.com/cnkplanetariumwenus/

Życie w świecie kosmicznych technologii

Jesteś ciekawski i szukasz pomysłu na siebie? A może interesuje Cię kosmos i technologia kosmiczna? Posłuchaj recepty na ciekawe życie w świecie kosmicznych technologii. Razem poszukamy sposobu na sięgnięcie gwiazd, nie tylko patrząc przez teleskop.

Jędrzej Górski to inżynier i naukowiec, który uczył się i pracował m.in. w takich miejscach jak ESTEC (ESA), Space Studies Program (International Space University). Jest on również pomysłodawcą projektu FREDE, który od kilku lat bada proces rozpadu freonów w górnej warstwie atmosfery.

spotkanie z nauką w Zielonej Górze

Każdy może zadać pytanie!

Podczas wydarzenia każdy będzie mógł zadać pytanie prowadzącemu - wystarczy napisać komentarz pod wyświetlaną relacją! Jeżeli już teraz macie pytanie do zaproszonego gościa, przyślijcie je nam w wiadomości prywatnej.

Wydarzenie "Jak zostać inżynierem kosmicznym?" miało się odbyć w Planetarium Wenus 5 marca 2020 roku, jednak w związku z zaistniałą sytuacją, zostało przeniesione.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Zobacz również: Astronauci misji 63 dotarli na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Spędzą w kosmosie 196 dni

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na zielonagora.naszemiasto.pl Nasze Miasto