Wybierz region

Wybierz miasto

  III CORNO Brass Music Festival / koncert kameralny

  Muzeum Ziemi Lubuskiej
  Zielona Góra, ul. Al. Niepodległości/15, +48 68 327 23 45

  19:00 - 21:00 Środa, 28 sierpnia

  • Wstęp wolny

  KONCERT KAMERALNY ARTYSTOW FESTIWALU

  W programie koncertu znajdą się utwory rożnych epok w wykonaniu artystow festiwalu i wykładowcow międzynarodowych warsztatow. Artyści zaprezentują utwory solowe i kameralne z towarzyszeniem fortepianu.

  Wykonawcy:
  Denise Tryon – waltornia / Frank Lloyd – waltornia / Tomasz Hajda – puzon / Michał Szczerba – waltornia / Tomer Mashkowski – puzon basowy / Brandt Attema – puzon basowy / Alec Frank-Gemmill – waltornia / Wioletta Fluda – fortepian / Akiko Nikami – fortepian / Natalia Domańska – fortepian

  wstęp wolny

  ***
  CORNO – Brass Music Festival to wyjątkowe wydarzenie, podczas ktorego odbywają się koncerty kameralne i symfoniczne w doskonałym wykonaniu, kursy mistrzowskie indywidualne i grupowe dla waltornistow, trębaczy, puzonistow i tubistow, zajęcia uczące zdrowej postawy w graniu na instrumencie, wykłady i wystawa instrumentow. To jedyny taki festiwal w Polsce.
  CORNO skupia wokoł siebie międzynarodową kadrę wykładowcow, światowej sławy muzykow oraz specjalistow w zakresie pielęgnowania zdrowia w zawodzie muzyka. Aktywizuje nie tylko lokalną społeczność, ale także rozbudza sympatię i promuje piękne miasto Zieloną Gorę.
  Na koncerty renomowanych gwiazd przyjeżdżają melomani z całej Polski. Uczestnicy warsztatow przyjeżdżają do Zielonej Gory z całego świata. Mimo, że to dopiero trzecia edycja, CORNO Brass Music Festival dołączył już do rangi międzynarodowych wydarzeń i z powodzeniem rywalizuje jakością, programem artystycznym oraz ofertą warsztatową dla uczniow i studentow z wiodącymi festiwalami tego typu w Europie.

  Więcej informacji o festiwalu na www.corno.pl
  Facebook: CornoBMF
  posłuchaj: bit.ly/30HvfVk

  Dofinansowano ze środkow Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.
  Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Zielona Gora oraz Marszałka Wojewodztwa Lubuskiego.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Zobacz koniecznie

  Co wiesz o II wojnie światowej? Odpowiedz na 15 nieoczywistych pytań. QUIZ