KONKURS: Wygraj książkę "Zakupoholizm. Jak samodzielnie uwolnić się od przymusu kupowania?"

red.
mat.prasowe
25 stycznia 2016, nakładem wydawnictwa Samo Sedno, ukazała się książka Katarzyny Kucewicz - Zakupoholizm. Jak samodzielnie uwolnić się od przymusu kupowania? To poradnik, który pozwala określić swój poziom uzależnienia od zakupów .Czytelnik znajdzie tu także odpowiedzi na pytanie skąd się u niego wziął zakupoholizm i jak się od niego uwolnić. Weź udział w konkursie i wygraj książkę!

* Zakupy są dla ciebie lekarstwem na stres?
* Zdarza ci się kupować rzeczy, których nie potrzebujesz lub na które cię nie stać?
* Często masz wyrzuty sumienia z powodu zrobionych zakupów?
Jeśli tak, prawdopodobnie jesteś zakupoholiczką/zakupoholikiem.
Jednak od nałogu kupowania można się uwolnić!
W Polsce z uzależnieniem od zakupów boryka się ok. 2 mln ludzi. Nałóg kompulsywnego kupowania dotyczy zarówno kobiet (80 proc.), jak i mężczyzn. Częściej mieszkańców dużych miast, osób z wyższym wykształceniem i zamożnych.
Zakupoholizm to pierwsza na polskim rynku książka dotycząca kompulsywnych zakupów, która zawiera autorski program pracy z własnymi przekonaniami oraz szczegółowy test pozwalający ocenić stopień uzależnienia od zakupów.
Poradnik skonstruowany jest tak, jak przebiegałby warsztat samokontroli podczas indywidualnej terapii z psychologiem. W drodze ku wolności od przymusu kupowania towarzyszy Katarzyna Kucewicz, doświadczona psycholożka i psychoterapeutka, która wskazuje, jak poradzić sobie z głodem zakupowym, i pomaga w podjęciu dobrej decyzji: kupić czy nie kupić?

Katarzyna Kucewicz – psycholożka, psychoterapeutka, ekspertka w programie „Rozmowy w Toku” oraz audycjach radiowych i programach telewizyjnych. Prowadzi terapię uzależnień behawioralnych, szczególnie zakupoholizmu. Autorka licznych artykułów na temat kompulsywnych zakupów. Więcej informacji: www.kucewiczpiotrowicz.pl.

KONKURS

Mamy dla was dwa egzemplarze książki "Zakupoholizm. Jak samodzielnie uwolnić się od przymusu kupowania?". Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego książka powinna trafić do ciebie? Odpowiedzi umieszczajcie w formie komentarza pod tym tekstem (tylko dla zalogowanych na portalu). Konkurs potrwa do środy ( 10 lutego) do godz. 15.00.

Gdzie na tanie wakacje w 2021 roku?

Wideo

Dodaj ogłoszenie