Lubuska liga juniorów młodszych: Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów 2:2 (1:2). Emocji i nerwów nie brakowało [ZDJĘCIA]

(eska)
W sobotę, 7 września, piłkarze Lechii Zielona Góra na własnym boisku zremisowali z Wartą Gorzów 2:2 (1:2) w meczu lubuskiej ligi juniorów młodszych.

Lechia objęła prowadzenie po stałym fragmencie gry i strzale głową. Jeszcze przed przerwą Warta odpowiedziała dwiema bramkami: pierwsza padła bezpośrednio z rzutu rożnego, druga po indywidualnej akcji lewą stroną. W drugiej połowie Lechia szybko wyrównała po kolejnym dośrodkowaniu ze stałego fragmentu i uderzeniu z bliska. Wynik 2:2 utrzymał się aż do końca spotkania, mimo wielu okazji z obu stron.