Wybierz region

Wybierz miasto

  Artykuły komiksy Zielona Góra

  Sortuj według:
  • Umbrella Academy sezon 4 nadchodzi! Premiera, obsada i najważniejsze informacje o produkcji Netflix

   Platforma Netflix ujawniła plany dotyczące kontynuowania swojego popularnego serialu na podstawie komiksu – Umbrella Academy. Wiemy już, czy nowe odcinki powstaną i na czym zakończy się serial. Sprawdźcie koniecznie.

  • Postacie z filmów i seriali Marvela, które w komiksach są znacznie potężniejsze. Kogo spotkała niesprawiedliwość?

   W filmowym uniwersum Marvela jest wiele postaci, niektóre z nich nie zostały jednak sprawiedliwie oddane na ekranach. Część bohaterów na łamach komiksów jest bowiem znacznie potężniejsza niż, to pokazano. Sprawdź, o kogo chodzi. Będziecie zdziwieni.

  • Nie tylko Avengers – bohaterowie Marvela, którzy pokonali Thanosa. Niektórzy was zaskoczą. Sprawdźcie

   Dzięki serii Avengers wszyscy wiedza, kim jest Thanos i o tym, jak mocarnym przeciwnikiem jest ten tytan. Jednak w świcie Marvela został on pokonany już kilka razy, a postacie, które tego dokonały, bywają bardzo zaskakujące. Sprawdź sam.

  • Rozpoznaj superbohatera po stroju – Quiz bardzo łatwy, ale z niespodzianką. Dasz radę?

   Ten quiz nie powinien nikomu sprawić większego problemu, ale tym większy będzie wstyd, jeśli będzie niski wynik na koniec. Przygotujcie się jednak na niespodziankę, która może sprawić kłopot i podołają jej tylko najlepsi. Sprawdź, czy do nich należysz. Jesteście gotowi na podjęcie wyzwania z pytaniami banalnymi i nieco trudniejszymi?

  Zobacz koniecznie