(eska)
AZS UZ Zielona Góra przegrał na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Wlkp. w zaległym meczy Pierwszej ligi Szymon Kozica
Ostrovia Ostrów Wlkp. - AZS UZ Zielona Góra 30:25 (16:14). Cztery niewykorzystane karne, zmarnowane sytuacje sam na sam i rzuty z czystych pozycji. Tak nie da się wygrać w pierwszej lidze piłkarzy ręcznych.

AZS UZ Zielona Góra nie urwał choćby punktu Ostrovii Ostrów Wlkp. w zaległym meczu na wyjeździe. W piątkowym (8 marca) spotkaniu akademicy prowadzili dwa razy: 1:0 po golu Kacpra Machalicy i 2:1 po trafieniu Adriana Franaszka. Później inicjatywę przejęli rywale. Owszem, w pewnym momencie pierwszej połowy AZS UZ twardo stanął w obronie i odrobił trzybramkową stratę (11:11 w 24 min, po akcji Michała Wysockiego), ale nic więcej zdziałać nie potrafił. Po przerwie to Ostrovia kontrolowała mecz.

Zdobywcy bramek dla zespołu z Zielonej Góry: Kuliński 6, Franaszek 5, Gołębiowski 4, Wysocki 3, Machalica i Szarłowicz po 2, Góral, Kiersnowski i Należyty po 1.