Piłkarski weekend w powiecie międzyrzeckim. Jedna porażka i dwa zwycięstwa [ZDJĘCIA]

Artur Anuszewski, Dariusz Brożek
Podczas sobotniego spotkania z Meprozetem podopieczni Rafała Wojewódki nie potrafili wykorzystać atutu własnego boiska i przegrali 0:1. Pierwsza połowa była dość wyrównana, w drugiej inicjatywę przejęli goście, co w 58 minucie Piotr Przywitowski ze Starego Kurowa przypieczętował skutecznym atakiem na bramkę gospodarzy. Artur Anuszewski
Piłkarze Orła ulegli na własnym boisku gościom ze Starego Kurowa 0:1. Kolejne zwycięstwa odnotowali natomiast zawodnicy Pogoni ze Skwierzyny i Zjednoczeni z Przytocznej.

Po ostatniej porażce Orzeł spadł na ósme miejsce w tabeli - z dwoma wygranymi spotkaniami, dwoma przegranymi i jednym remisem na koncie.

W najbliższą sobotę międzyrzeczanie pojadą do Strzelec Krajeńskich na mecz z Łucznikiem, natomiast w następną sobotę, 22 września, podczas spotkania z Radowiakiem Drezdenko przetestują główną płytę boiska, które przeszło gruntowny lifting w ciągu ostatnich dwóch lat (podczas remontu mecze były rozgrywane na bocznym boisku ze sztuczna murawą - przypomina redakcja).

Zobacz relację z Biegu Cysterskiego w Bledzewie

Trwa znakomita passa zawodników ze Skwierzyny, którzy w na własnym błyskotliwym stylu wygrali 7:2 z Błękitnymi Lubno.

Więcej na ten temat w środę, 12 września, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.