Polecamy

2 lutego swoją studniówkę mieli uczniowie popularnego "Lotnika", czyli IV Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze © Mariusz Kapała / GL
[4/72]

Studniówka "Lotnika", IV Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze w hali MOSiR-u [ZDJĘCIA]

2 lutego swoją studniówkę mieli uczniowie popularnego "Lotnika", czyli IV Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze. Wraz z osobami towarzyszącymi i kadrą pedagogiczną na imprezie w hali MOSiR-u bawiło się ponad 300 osób.

Studniówkę oficjalnie otworzył dyrektor szkoły Stefan Bulanda. Zaznaczył, że to już 35. studniówka szkoły pod szyldem Lotnika. Zaproponował swoim uczniom, by do książek zasiedli w poniedziałek. Weekend to czas zabawy. Pogratulował licznie zgromadzonym rodzicom cudownych dzieci i powiedział, że mogą być z nich bardzo dumni. Tradycyjnego Poloneza zatańczyło około 100 uczniów. Po bardzo widowiskowym tańcu i choreografii, wykonawcy otrzymali gromkie brawa. Życzymy wszystkim maturzystom jak najlepszych wyników na egzaminie i realizacji swoich życiowych planów.

Zobacz też: Kultura na haku 2 lutego 2018 - red. Zdzisław Haczek poleca imprezy
2 lutego swoją studniówkę mieli uczniowie popularnego "Lotnika", czyli IV Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze. Wraz z osobami towarzyszącymi i kadrą pedagogiczną na imprezie w hali MOSiR-u bawiło się ponad 300 osób. Studniówkę oficjalnie otworzył dyrektor szkoły Stefan Bulanda. Zaznaczył, że to już 35. studniówka szkoły pod szyldem Lotnika. Zaproponował swoim uczniom, by do książek zasiedli w poniedziałek. Weekend to czas zabawy. Pogratulował licznie zgromadzonym rodzicom cudownych dzieci i powiedział, że mogą być z nich bardzo dumni. Tradycyjnego Poloneza zatańczyło około 100 uczniów. Po bardzo widowiskowym tańcu i choreografii, wykonawcy otrzymali gromkie brawa. Życzymy wszystkim maturzystom jak najlepszych wyników na egzaminie i realizacji swoich życiowych planów.

Najnowsze wiadomości

reklama