Polecamy

Stal Gorzów © Mariusz Kapała
[2/10]

Stal Gorzów

Gorzowianie zyskali niezwykle cennego zawodnika. Słowak Martin Vaculik (na zdjęciu) przez dwa sezony był liderem Falubazu Zielona Góra, teraz powinien być dużym wzmocnieniem żółto-niebieskich i wspólnie z Bartoszem Zmarzlikiem stanowić dwa niezwykle silne ogniwa zespołu. Stal pożegnała się z dwoma żużlowcami, którzy w minionej dekadzie mieli wielki wpływ na sukcesy klubu. Po dziewięciu sezonach odszedł Krzysztof Kasprzak, w Staleczce nie pojedzie też Duńczyk Niels Kristian Iversen. Obaj ostatni sezon mieli szczególnie nieudany.

Seniorzy: Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik, Anders Thomsen, Szymon Woźniak, Rafał Karczmarz (U24), Marcus Birkemose (U24), Linus Sundström; juniorzy: Mateusz Bartkowiak, Kamil Pytlewski, Wiktor Jasiński, Kamil Nowacki.

POLECAMY: Giełda transferowa 2021. Ci zawodnicy mają zmienić oblicza swoich nowych klubów

ZOBACZ TEŻ: Żużlowe maseczki. Zobaczcie, jakie kibice noszą w czasie pandemii

ONI ZDOBYLI „SZCZAKIELE" 2020 Bartosz Zmarzlik ponownie najlepszy. Piąty raz z rzędu

WIDEO: Martin Vaculik odszedł z Falubazu Zielona Góra


Stal Gorzów, Sparta Wrocław, Unia Leszno – te kluby śmiało można nazwać największymi wygranymi okresu transferowego w PGE Ekstralidze. Do każdej z tych drużyn dołączyły gwiazdy, które powinny sprawić, że wymienione ekipy staną się jeszcze mocniejsze, a przecież już w minionym sezonie były na tyle silne, by w komplecie zameldować się na ekstraligowym podium.

Najnowsze wiadomości

reklama