Polecamy

Falubaz Zielona Góra © Falubaz.com
[3/10]

Falubaz Zielona Góra

Złośliwi mówią, że Falubaz wziął z rynku transferowego tych zawodników, których nikt nie chciał. Słoweniec Matej Žagar (na zdjęciu) i Australijczyk Max Fricke stracili miejsca w drużynach, w których startowali, dlatego, że nie pasowali do koncepcji budowy składów po tym, jak wprowadzono do regulaminu nowy przepis o zawodniku do 24 lat. Plan jest taki, żeby obaj należeli do liderów zielonogórskiej drużyny. Oprócz Martina Vaculika, w Falubazie nie pojadą też: Szwed Antonio Lindbäck, Duńczyk Michael Jepsen Jensen i Norbert Krakowiak.

Seniorzy: Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz, Matej Žagar, Max Fricke, Mateusz Tonder (U24), Jan Kvech (U24), Damian Pawliczak (U24), Vaclav Milik; juniorzy: Fabian Ragus, Nile Tufft, Jakub Osyczka.

POLECAMY: Giełda transferowa 2021. Ci zawodnicy mają zmienić oblicza swoich nowych klubów

ZOBACZ TEŻ: Żużlowe maseczki. Zobaczcie, jakie kibice noszą w czasie pandemii

ONI ZDOBYLI „SZCZAKIELE" 2020 Bartosz Zmarzlik ponownie najlepszy. Piąty raz z rzędu

WIDEO: Martin Vaculik odszedł z Falubazu Zielona Góra


Stal Gorzów, Sparta Wrocław, Unia Leszno – te kluby śmiało można nazwać największymi wygranymi okresu transferowego w PGE Ekstralidze. Do każdej z tych drużyn dołączyły gwiazdy, które powinny sprawić, że wymienione ekipy staną się jeszcze mocniejsze, a przecież już w minionym sezonie były na tyle silne, by w komplecie zameldować się na ekstraligowym podium.

Najnowsze wiadomości

reklama