Polecamy

Takiej Zielonej Góry na pewno nie znacie! Mamy dla Was małą niespodziankę w postaci fotografii, które przedstawiają Winny Gród w formie malowanej © Michał Korn
[1/42]

Takiej Zielonej Góry nigdzie nie znajdziecie! Deptak, Bachus, Wieża Braniborska, panorama miasta. Wszystko namalowaliśmy specjalnie dla Was!

Takiej Zielonej Góry na pewno nie znacie! Mamy dla Was małą niespodziankę w postaci fotografii, które przedstawiają Winny Gród w formie malowanej. Akcja jest bardzo nietypowa, dlatego tym bardziej ciekawi jesteśmy, czy rozpoznacie wszystkie miejsca z naszej galerii? Deptak, Winne Wzgórze, pomnik Bachusa, Wieża Braniborska, przepięknie prezentująca się panorama miasta i wiele, wiele więcej! To wszystko przygotowaliśmy, a raczej namalowaliśmy specjalnie dla Was! Zobaczcie! :)Takiej Zielonej Góry na pewno nie znacie! Mamy dla Was małą niespodziankę w postaci fotografii, które przedstawiają Winny Gród w formie malowanej. Akcja jest bardzo nietypowa, dlatego tym bardziej ciekawi jesteśmy, czy rozpoznacie wszystkie miejsca z naszej galerii? Deptak, Winne Wzgórze, pomnik Bachusa, Wieża Braniborska, przepięknie prezentująca się panorama miasta i wiele, wiele więcej! To wszystko przygotowaliśmy, a raczej namalowaliśmy specjalnie dla Was! Zobaczcie! :)

Najnowsze wiadomości

reklama