MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Tygodniowy przegląd prasy 25.09.2022: Zielona Góra, 18.09-24.09.2022. Poznaj najważniejsze informacje z Zielonej Góry

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Zielonej Góry czytali w ostatnim tygodniu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Zielonej Góry czytali w ostatnim tygodniu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Zielonej Góry, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 18.09 a 24.09.2022. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Tak mieszka Katarzyna Skrzynecka. Zaglądamy do wnętrz domu gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [25.09.2022 r.]”?

Przegląd tygodnia: Zielona Góra, 25.09.2022. 18.09 - 24.09.2022: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Tak mieszka Katarzyna Skrzynecka. Zaglądamy do wnętrz domu gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [25.09.2022 r.]

Katarzyna Skrzynecka wciąż pojawia się w popularnych programach telewizyjnych, ale jej talent możemy podziwiać przede wszystkim w teatrze. Skrzynecka dość mocno strzeże swojej prywatności i nie wpuszcza kamer do swoich czterech kątów. Czasami zdradza nieco w social media.

📢 Przepiękne polskie modelki z czasów PRL. Zmieniały się kanony piękna, a Polki i tak zawsze zachwycały. Zobaczcie zdjęcia z pokazów mody

W siermiężnych czasach PRL modeling praktycznie nie istniał. A pokazy mody - owszem - czasem się pojawiały w Warszawie za sprawą państwowej "Mody Polskiej", która jako jedyna starała się nadążać za zachodnimi trendami, ale była to niezwykła rzadkość. Ale mniejsze zakłady odzieżowe też chciały pokazać swoje prace. Udało nam się zebrać kilka sesji zdjęciowych dla państwowych przedsiębiorstw kosmetycznych i odzieżowych z lat 70. Jak wówczas wyglądały modelki? Jakie makijaże nosiły? ZERKNIJCIE DO GALERII ZDJĘĆ.

📢 Koszmarne fuszerki budowlane. Ręce opadają. Coś ewidentnie poszło nie tak. Raczej nie "będzie pan zadowolony". Zobaczcie!

„Fuszerka” budowlana i nie tylko. Niektóre sytuacje oraz efekty nieprofesjonalnego wykonania różnych czynności, głównie w branży budowlanej wydają się wręcz absurdalne, a „kreatywność” architektów i „specjalistów” jest niebywała. Te najbardziej zaskakujące rozwiązania wziął „pod lupę” facebookowy profil pod nazwą Fuszerka Sp. z o.o., który pokazuje je z przymrużeniem oka. Dziennik Zachodni dostał zgodę na publikację najciekawszych wpadek. „Pomysłowi” elektrycy, monterzy instalacji, murarze i „mistrzowie” elewacji podbijają sieć. Zobacz najbardziej „kreatywne” rozwiązania „fachowców”. Na ich widok ręce opadają!

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 25.09.2022: 18.09-24.09.2022 Zielona Góra: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Zielonej Górze. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Piotr Protasiewicz zakończył karierę żużlowca! Kapitan Falubazu pożegnany na W69 | ZDJĘCIA

Wspaniała, ponad 30-letnia sportowa kariera za Piotrem Protasiewiczem. Kapitan, ikona Falubazu Zielona Góra, rozegrał ostatni mecz na żużlowym torze. Pożegnał się znakomicie, był najlepszym zawodnikiem zielonogórskiej drużyny w rewanżowym, finałowym spotkaniu I ligi z Wilkami Krosno. Szkoda tylko, że Falubaz nie awansował do PGE Ekstraligi.

📢 Kibice zdzierali gardła dopingując Falubaz w walce o awans. Była euforia i rozpacz | ZDJĘCIA

Kibice Stelmetu Falubazu Zielona Góra kapitalnie wspierali swoich żużlowców w walce o awans do PGE Ekstraligi. Pokazali wielką moc. Zielonogórscy zawodnicy bardzo się starali, robili co mogli, by dać radość swoim fanom. Nie udało się, Falubaz w sezonie 2023 znów pojedzie w I lidze.

📢 To była prawdziwa wojna o awans! Niestety, Stelmet Falubaz Zielona Góra przegrał ją w dwumeczu | ZDJĘCIA

Wielki smutek w rodzinie Falubazu Zielona Góra. Żużlowcy znakomicie walczyli o awans do PGE Ekstraligi, ale rywal z Krosna dzielnie bronił się i to Wilki po raz pierwszy w historii klubu pojadą w PGE Ekstralidze.

📢 Jesień wspólnie powitana. W SP nr 14 w Zielonej Górze na Dzień Ziemniaka przyszli uczniowie z rodzicami i nauczyciele. Zobacz zdjęcia

Dużo możliwości wspólnego spędzenia czasu w sobotę przygotowała rada rodziców SP nr 14 w Zielonej Górze. Festyn z okazji Dnia Ziemniaka zgromadził uczniów, rodziców i nauczycieli. Pogoda dopisała!

📢 Mecz o awans. Stelmet Falubaz Zielona Góra - Cellfast Wilki Krosno | RELACJA LIVE

Po trwającym prawie trzy godziny finałowym meczu eWinner 1. Ligi Żużlowej Falubaz Zielona Góra wygrał z Wilkami Krosno 49:41. Do PGE Ekstraligi awansowali krośnianie.

📢 Wymagające zawody w Zielonej Górze! Na Wzgórzach Piastowskich wystartował VI Rollercoaster!

Wymagająca trasa o górskim charakterze, pełna licznych podbiegów i technicznych zbiegów. Do tego piach i korzenie drzew - nie tylko z takimi trudnościami przyszło się zmierzyć uczestnikom szóstej edycji Zielonogórskich Biegów Górskich – Rollercoaster.

📢 "Bieg w piżamach" w SP nr 13. Niecodzienna akcja w Zielonej Górze, by pomóc dzieciom! Zobaczcie zdjęcia

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Zielonej Górze przyszły do szkoły w piżamach i wzięły udział w biegu. Celem akcji było wsparcie dzieci oraz zbiórka kolorowanek, które pozwolą umilić pobyt w szpitalu onkologicznym.

📢 Oto przytulny dom Małgorzaty Pieńkowskiej. Tak mieszka i żyje na co dzień Marysia z "M jak miłość"

Małgorzata Pieńkowska podbiła serca widzów rolą Marysi Mostowiak w hicie TVP 2 "M jak miłość". Okazuje się, że aktorka może pochwalić się doskonałym wyczuciem stylu. Zaglądamy do wnętrz jej domu. Zobacz w artykule, jak mieszka i żyje na co dzień serialowa mama Pawła i Piotra Mostowiaków. Oto dom Małgorzaty Pieńkowskiej.

📢 Takie są najszczęśliwsze liczby i dni tygodnia dla każdego znaku zodiaku. Zobacz - oto lista stworzona przez astrologów

Zdaniem astrologów, charakter oraz losy każdej osoby są zapisane w niebie i gwiazdach. Czy wiesz, jakie są Twoje szczęśliwe liczby i jaki dzień tygodnia jest dla Ciebie najszczęśliwszy? Wszystko zależy, jaki masz znak zodiaku. Okazuje się bowiem, że do każdego znaku zodiaku przypisane są również szczęśliwe liczby i dni tygodnia. Poznaj je teraz w naszej galerii.

📢 W Zielonej Górze jest okazja znaleźć skarb. Otworzyło się szperowisko. Zobacz, na zdjęciach co można za darmo wziąć

Zakład Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze znów zorganizował szperowisko. Można przyjeżdżać na PSZOK przy ul. Wrocławskiej w sobotę, do godziny 15.

📢 Ponad 30 lat na wirażu. Piotr Protasiewicz, ikona Falubazu Zielona Góra, kończy karierę!

Piotr Protasiewicz dawno stał się ikoną nie tylko zielonogórskiego żużla. Trudno w to uwierzyć, ale zawodnik Falubazu Zielona Góra 24 września 2022 roku kończy żużlową karierę. Wieloletni kapitan zielonogórskiego zespołu spędził na torze ponad 30 lat. „PePe" wygrał mnóstwo wyścigów na krajowych i światowych torach. Zdobył kilogramy medali mistrzostw Polski i świata. Żużlową licencję zdobył 7 maja 1991 roku. Piotr Protasiewicz dawno stał się ikoną nie tylko zielonogórskiego żużla. Zawodnik Falubazu Zielona Góra 24 września 2022 roku kończy żużlową karierę...

📢 Zielona Góra. Orkiestra Dęta Zastal gra już od 75 lat i to gdzie? Przed papieżem, na Śnieżce....

Orkiestra Dęta Zastal obchodzi 75. urodziny. Od początku istnienia sprawia, że życie mieszkańców jest bardziej kolorowe. A grała nam i podczas pochodów pierwszomajowych, i orszaków trzech króli. Grała w Gorzowie dla papieża Jana Pawła II czy w Zielonej Górze dla Lecha Wałęsy. Wdrapała się nawet na Śnieżkę, by i tam pokazać, co potrafi…

📢 Zielona Góra Rekord pobity. Zamigały 1.504 osoby, m.in. żużlowiec Piotr Protasiewicz czy Przemysław Żejmo z kabaretu Jurki

Do pobicia rekordu wystarczyło 101 osób, które po koli migałyby trzy proste słowa: Zielona Góra wita! Próba bicia rekordu rozpoczęła się o godzinie 11.00 na placu przed Filharmonią Zielonogórską. O godz. 11.28 już było wiadomo, że przekroczyliśmy magiczną liczbę 100 i mamy rekord. O 11.46 liczba ta wynosiła już 300! Ostatecznie zamigały – 1.504 osoby.

📢 Zielona Góra. Już mamy rekord, a migamy dalej. Możesz jeszcze dołączyć i pomóc w sukcesie

O godzinie 11.46 już 300 osób zamigało trzy słowa "Zielona Góra wita". Masz czas, to przyjdź na plac przed Filharmonią Zielonogórski i dołącz do tych, którzy biorą udział w biciu rekordu świata w sztafecie migania.

📢 Wiemy, kiedy otworzy się galeria Pod Topolami w Zielonej Górze i jakie będą tam sklepy

Kończy się remont galerii Pod Topolami. Dwa pierwsze sklepy zostaną otwarte 30 września, pozostałe - do 16 października. A jakie zakupy tam zrobimy?

📢 Tak mieszkają Sandra Kubicka i Baron z The Voice of Poland. Nowocześnie i z klasą [zdjęcia]

Sandra Kubicka i Baro są jedną z najgorętszych par polskiego showbiznesu. Modelka i muzyk są parą od blisko roku. Zobaczcie w naszej galerii, jak urządzili swoje wspólne gniazdko. Jest stylowo i nowocześnie.

📢 Lubisz ogródki gastronomiczne na zielonogórskim deptaku? Skorzystaj z okazji, bo sezon restauracji pod chmurką dobiega końca!

Zarówno mieszkańcy miasta, jak i przybyli goście chętnie korzystają z ogródków gastronomicznych serwujących dania i napoje lokali mieszczących się na zielonogórskiej starówce. Choć jesień zagląda do okien, wciąż nie brakuje miłośników konsumpcji na wolnym powietrzu. To ostatnie chwile, by zaprosić rodzinę lub przyjaciół na smaczny posiłek i kawę przy stoliku na deptaku!

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje
od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na zielonagora.naszemiasto.pl Nasze Miasto