Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Uwaga! Od 5 września w Zielonej Górze zamknięte będą ulice. Sprawdź, kiedy, gdzie nie dojedziesz!

Redakcja
Przygotowania do Winobrania 2018 idą pełną parą. W związku z tym część ulic i placów już została wyłączona z ruchu. W kolejnych dniach z powodu biegów ulicznych, korowodu i innych imprez, zamykane będą kolejne ulice. Jak informuje Centrum Biznesu od 5 września do 19 września musimy się liczyć z utrudnieniami w ruchu. Jakie ulice w Zielonej Górze będą zamknięte? Sprawdźcie na kolejnych slajdach>>> 

Uwaga! Utrudnienia w Zielonej Górze - zamknięte ulice, natężenie ruchu
Przygotowania do Winobrania 2018 idą pełną parą. W związku z tym część ulic i placów już została wyłączona z ruchu. W kolejnych dniach z powodu biegów ulicznych, korowodu i innych imprez, zamykane będą kolejne ulice. Jak informuje Centrum Biznesu od 5 września do 19 września musimy się liczyć z utrudnieniami w ruchu. Jakie ulice w Zielonej Górze będą zamknięte? Sprawdźcie na kolejnych slajdach>>> Uwaga! Utrudnienia w Zielonej Górze - zamknięte ulice, natężenie ruchu Mariusz Kapała
Przygotowania do Winobrania 2018 idą pełną parą. W związku z tym część ulic i placów już została wyłączona z ruchu. W kolejnych dniach z powodu biegów ulicznych, korowodu i innych imprez, zamykane będą kolejne ulice. Jak informuje Centrum Biznesu od 5 września do 19 września musimy się liczyć z utrudnieniami w ruchu. Jakie ulice w Zielonej Górze będą zamknięte? Sprawdźcie na kolejnych slajdach>>>

Które ulice i kiedy będą zamknięte?
1. Od środy, 5 września do wtorku, 18 września – ulice: Stary Rynek, Pod Filarami, Jana Sobieskiego (od ul. Stary Rynek do ul. Lisowskiego), Kasprowicza oraz Plac Powstańców Wielkopolskich – w związku z przygotowaniem i przeprowadzeniem imprez na scenie winobraniowej, scenie miasteczka winiarskiego i w miasteczku winiarskim.

2. Od środy, 5 września, do środy, 19 września – Plac Bohaterów i parking pod Centrum Biznesu oraz ulice Plac Bohaterów, Kazimierza Wielkiego (od galerii do ulicy Plac Bohaterów) i Alei Niepodległości (od ul. Plac Bohaterów do ul. Bankowej) – w związku z działaniami parku rozrywki.

3. Od środy, 5 września, do środy, 19 września, – Plac Bohaterów, Aleja Niepodległości (od ulicy Kupieckiej do ulicy Bankowej), dr Pieniężnego (od ul. Kazimierza Wielkiego do końca budynku muzeum), Kupiecka, Żeromskiego, Mickiewicza (od ul. Żeromskiego do ul. Lisowskiego), Stary Rynek, Pod Filarami, Mariackiej, parking przy ul. Ciesielskiej (częściowo) – w związku z organizacją i przeprowadzeniem Jarmarku Winobraniowego.

4. Od środy, 5 września, do wtorku, 18 września – ulica Kasprowicza (na odcinku od ul. Jedności do Wojska Polskiego) w związku z organizacją imprez masowych na Scenie Winobraniowej na Placu Powstańców Wielkopolskich.

5. W sobotę, 15 września (całą dobę) – ulice Długa (od ulicy 1-go Maja do ulicy Reja, Moniuszki), Aleja Konstytucji 3-go Maja (od ulicy Fabrycznej, Reja do ulicy Wrocławskiej) oraz Wrocławska (od Al. Konstytucji 3-go Maja do ulicy Lwowskiej) – w związku przygotowaniem, formowaniem i przemarszem Korowodu Winobraniowego.

Przepustowość ruchu z ulicy Fabrycznej w ulicę Moniuszki i Reja będzie zapewniona od godz. 0:00 do godz. 11:45 oraz od godz. 18:00 do 24:00. Przepustowość ruchu ulic: Długiej, Wrocławskiej i Alei Konstytucji 3-go Maja (w jednym kierunku od ulicy Długiej w stronę ulicy Wrocławskiej) od godz. 0:00 do godz. 8:00 oraz od godz. 18:00 do godz. 24:00.

6. Od soboty, 8 września (od godz. 15:00 do godz. 20:30) – ulice Stanisława Wyspiańskiego, Dzika, Wazów, plac Józefa Piłsudskiego oraz Bolesława Chrobrego – w związku z organizacją XXXIII Nocnego Biegu Bachusa, IV Winobraniowego Marszu Nordic Walking oraz IX Lotto Drużynowego Biegu Winobraniowego o Puchar Gazety Lubuskiej.

7. W bezpośrednim sąsiedztwie imprez winobraniowych będą funkcjonowały parkingi samochodowe na placach przy Gazowni, przy Filharmonii Zielonogórskiej, przy ulicach Ciesielskiej (częściowo), Kupieckiej, Drzewnej, Chopina oraz Niepodległości (od Bankowej do Ułańskiej).

WINOBRANIE 2018></a><br>
<br>
<hr/><center><h2>WINOBRANIE 2018 - zapowiedź wydarzenia </a><br>
<br>
<a href=![PROGRAM WINOBRANIA 2018]](https://gazetalubuska.pl/winobranie/)

WINOBRANIE 2018 - POLECAMY RÓWNIEŻ:


Bachus nad Odrą, czyli wszystko o Winnicy Kinga ze Starej Wsi w Muzeum Ziemi Lubuskiej. Zobacz wystawę podczas Winobrania 2018! Sprawdź, co będzie się działo na Scenie Miasteczka Winiarskiego

Jak dobrze znasz Bachusa? [QUIZ]

od 7 lat
Wideo

21 kwietnia II tura wyborów. Ciekawe pojedynki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Uwaga! Od 5 września w Zielonej Górze zamknięte będą ulice. Sprawdź, kiedy, gdzie nie dojedziesz! - Gazeta Lubuska

Wróć na zielonagora.naszemiasto.pl Nasze Miasto