MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wszystkich Świętych w Zielonej Górze. Mieszkańcy porządkują groby, a harcerze pamiętają o zasłużonych

Maciej Dobrowolski
Maciej Dobrowolski
Przygotowania do Wszystkich Świętych nie ominęły Zielonej Góry. W sobotę, 30 października, na największym cmentarzu w Zielonej Górze, przy ul. Wrocławskiej, przez cały dzień można było spotkać mieszkańców, którzy porządkowali groby swoich bliskich. 

Co warto podkreślić, nie zapomniano również o osobach zasłużonych. Harcerki Laura Kraśko, Oliwia Frąckowiak i Zuzanna Sułkowska przyszły na cmentarz, aby zadbać o miejsce pochówku byłych żołnierzy, którzy spoczęli na zielonogórskiej nekropolii. - Musimy pamiętać o ludziach, którzy oddali życie za Polskę. Chociaż w ten sposób możemy pomóc - przekonują młode zielonogórzanki. 

Wideo: Zielona Góra - Ochla. Konferencja prasowa dotycząca modernizacji kąpieliska w Ochli i Parku Tysiąclecia
Przygotowania do Wszystkich Świętych nie ominęły Zielonej Góry. W sobotę, 30 października, na największym cmentarzu w Zielonej Górze, przy ul. Wrocławskiej, przez cały dzień można było spotkać mieszkańców, którzy porządkowali groby swoich bliskich. Co warto podkreślić, nie zapomniano również o osobach zasłużonych. Harcerki Laura Kraśko, Oliwia Frąckowiak i Zuzanna Sułkowska przyszły na cmentarz, aby zadbać o miejsce pochówku byłych żołnierzy, którzy spoczęli na zielonogórskiej nekropolii. - Musimy pamiętać o ludziach, którzy oddali życie za Polskę. Chociaż w ten sposób możemy pomóc - przekonują młode zielonogórzanki. Wideo: Zielona Góra - Ochla. Konferencja prasowa dotycząca modernizacji kąpieliska w Ochli i Parku Tysiąclecia Maciej Dobrowolski /Czytelnik
Przygotowania do Święta Zmarłych nie ominęły Zielonej Góry. W sobotę, 30 października, na największym cmentarzu w Zielonej Górze, przy ul. Wrocławskiej, przez cały dzień można było spotkać mieszkańców, którzy porządkowali groby swoich bliskich. Co warto podkreślić, nie zapomniano również o osobach zasłużonych. Harcerki Laura Kraśko, Oliwia Frąckowiak i Zuzanna Sułkowska przyszły na cmentarz, aby zadbać o miejsce pochówku byłych żołnierzy, którzy spoczęli na zielonogórskiej nekropolii. - Musimy pamiętać o ludziach, którzy oddali życie za Polskę. Chociaż w ten sposób możemy pomóc - przekonują młode zielonogórzanki.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zamieszki przez pokaz Louis Vuitton

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na zielonagora.naszemiasto.pl Nasze Miasto