Zielona Góra. Bójka na stacji paliw w Zielonej Górze. Agresorów poszukuje policja. Opublikowano ich wizerunki: może ich znasz?

Sandra Soczewa
Sandra Soczewa
Do zdarzenia doszło 12 września tego roku. To właśnie tego dnia na stacji paliw Orlen przy ulicy Fabrycznej w Zielonej Górze pobito dwóch mężczyzn. 

Pokrzywdzeni zostali zaatakowani około godz. 6.55 przez trzech mężczyzn, którzy po zajściu odjechali niebieskim samochodem typu kombi.

- Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanych o pobicie trzech mężczyzn oraz samochodu, którym odjechali z miejsca zdarzenia - informuje podinsp. Małgorzata Barska z zespołu prasowego zielonogórskiej policji.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach lub samochód sprawców proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami: 47 7952191 lub 47 7952150 bądź mailowy: sekretariat.doch.kmp_zgora@go.policja.gov.pl.

Przeczytaj też:
Alert pogodowy dla Lubuskiego. Uważajcie: na drogach będzie szklanka!
Do zdarzenia doszło 12 września tego roku. To właśnie tego dnia na stacji paliw Orlen przy ulicy Fabrycznej w Zielonej Górze pobito dwóch mężczyzn. Pokrzywdzeni zostali zaatakowani około godz. 6.55 przez trzech mężczyzn, którzy po zajściu odjechali niebieskim samochodem typu kombi. - Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanych o pobicie trzech mężczyzn oraz samochodu, którym odjechali z miejsca zdarzenia - informuje podinsp. Małgorzata Barska z zespołu prasowego zielonogórskiej policji. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach lub samochód sprawców proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami: 47 7952191 lub 47 7952150 bądź mailowy: [email protected] Przeczytaj też: Alert pogodowy dla Lubuskiego. Uważajcie: na drogach będzie szklanka! Lubuska Policja
Udostępnij:
Do zdarzenia doszło 12 września tego roku. To właśnie tego dnia na stacji paliw Orlen przy ulicy Fabrycznej w Zielonej Górze pobito dwóch mężczyzn. Pokrzywdzeni zostali zaatakowani około godz. 6.55 przez trzech mężczyzn, którzy po zajściu odjechali niebieskim samochodem typu kombi. - Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanych o pobicie trzech mężczyzn oraz samochodu, którym odjechali z miejsca zdarzenia - informuje podinsp. Małgorzata Barska z zespołu prasowego zielonogórskiej policji. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach lub samochód sprawców proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami: 47 7952191 lub 47 7952150 bądź mailowy: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wizyta Janet Yellen w Polsce

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie