Zielonogórzanie śmieją się z Gorzowa. Te memy podbijają internet. Zobacz najlepsze!

red.
Co internautów śmieszy w Gorzowie? Zobaczcie. Kilka obrazków dołożyliśmy od siebie! Bo sami zauważamy kilka powodów do żartów internet
Wszyscy lubią memy! Jakiś czas temu publikowaliśmy te opowiadające o Zielonej Górze. Tym razem jednak w krzywym zwierciadle pokazujemy naszych północnych sąsiadów. Jesteście ciekawi, jak internauci nabijają się z Gorzowa? Zobaczcie najlepsze memy!

Wiadomo: z humorem jest jak z muzyką. Każdy lubi co innego. Dlatego na pewno nie wszystkie memy o Gorzowie będą śmieszyć wszystkich tak samo. Ale zapewniamy: kilka razy się uśmiechniecie (zwłaszcza, że ostatnio śmialiśmy się z Zielonej Góry – TUTAJ).

Memy o Gorzowie: dominanta zawsze bawi

Co internauci wzięli w Gorzowie na warsztat? Dominanta jako obiekt żarów nie dziwi. Jest charakterystyczna i sami mieszkańcy nadali jej kilka zabawnych nazw. W sieci znaleźliśmy też zabawne obrazki związane z opadami gradu w Gorzowie, z niecodziennymi kolizjami, z żużlem czy z naszym położeniem geograficznym.

ZOBACZ MEMY O GORZOWIE:

Zielonogórzanie śmieją się z Gorzowa. Te memy podbijają inte...

Memy o Gorzowie: dajcie znać, jakie znaleźliście

Nie obrażamy się, oczywiście, bo śmiech to zdrowie. I na dodatek kilka memów zrobiliśmy sami. Bo jako gorzowianie mamy do siebie dystans. Znaleźliście zabawny mem o Gorzowie? Dajcie nam znać na facebookowym profilu Gorzów Wielkopolski naszemiasto.pl.

TAK KIEDYŚ WYGLĄDAŁO NASZE MIASTO

Wideo

Dodaj ogłoszenie