Zimowe ściganie speedrowerowców z Zielonej Góry w blasku jupiterów [ZDJĘCIA]

oprac. (vp)
Po wielu próbach nareszcie udało się zielonogórskim speedrowerowcom pościgać w zimowej scenerii.

Tym razem aura pozwoliła przygotować tor na tyle dobrze, aby można było się na nim ścigać. W sobotę na torze ZKS-u odbył się długo oczekiwany turniej. Wystartowało w nim ośmiu zawodników, którzy rywalizowali najpierw w rundzie zasadniczej, a następnie w biegach finałowych. Zawody miały charakter towarzyski.

W blasku jupiterów i w zimowym klimacie najlepiej spisał się Bartosz Wojtal, który wygrał bieg finałowy i z 20 punktami zajął pierwsze miejsce. Drugi był Filip Janas z dorobkiem 15 punktów, a trzeci Krzysztof Zakrzewski również z 15 punktami. Pozostałe miejsca zdobyli:
4. Aleks Kalitowski 14 pkt
5. Tomasz Kalitowski 13 pkt
6. Igor Luczek 13pkt
7. Oliwier Kołosionek 7pkt
8. Maciej Grzegorski 5pkt

Po wielu próbach nareszcie udało się zielonogórskim speedrowerowcom pościgać w zimowej scenerii. Tym razem aura pozwoliła przygotować tor na tyle dobrze, aby można było się na nim ścigać. W sobotę na torze ZKS-u odbył się długo oczekiwany turniej. Wystartowało w nim ośmiu zawodników, którzy rywalizowali najpierw w rundzie zasadniczej, a następnie w biegach finałowych. Zawody miały charakter towarzyski. W blasku jupiterów i w zimowym klimacie najlepiej spisał się Bartosz Wojtal, który wygrał bieg finałowy i z 20 punktami zajął pierwsze miejsce. Drugi był Filip Janas z dorobkiem 15 punktów, a trzeci Krzysztof Zakrzewski również z 15 punktami. Pozostałe miejsca zdobyli: 4. Aleks Kalitowski 14 pkt 5. Tomasz Kalitowski 13 pkt 6. Igor Luczek 13pkt 7. Oliwier Kołosionek 7pkt 8. Maciej Grzegorski 5pkt Zobacz też: Patryk Dudek wrócił na tor... speedrowerowy ZKS Speedrower