Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Drezdenko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Agnieszka Weronika Mądrawska
51
(0,78%)
-
5
Zbigniew Szczepan Traczyk
87
(1,34%)
-
1
Edward Kazimierz Tyranowicz
706
(10,85%)
-
3
Karol Piotr Urbaniak
53
(0,81%)
-
2
Tadeusz Ryszard Mąka
97
(1,49%)
-
8
Aleksandra Aldona Czekajło
147
(2,26%)
-
7
Piotr Robert Filipek
34
(0,52%)
-
6
Marzena Anna Kwiatkowska
71
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PARTIAMI
-
1
Jan Bernard Kuchowicz
679
(10,44%)
-
2
Danuta Agnieszka Saj
110
(1,69%)
-
5
Ryszard Krasnodębski
13
(0,20%)
-
4
Lucyna Anna Schulz
6
(0,09%)
-
7
Wojciech Wojciuszkiewicz
30
(0,46%)
-
3
Marek Drozd
157
(2,41%)
-
6
Małgorzata Wioletta Dokurno
38
(0,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Andrzej Jan Libera
370
(5,69%)
-
2
Robert Jacek Staryszak
43
(0,66%)
-
3
Grażyna Urszula Paczkowska
118
(1,81%)
-
6
Andrzej Ratajczak
30
(0,46%)
-
7
Aneta Marzena Domina-Wielgosz
37
(0,57%)
-
5
Krystyna Peszel
63
(0,97%)
-
4
Marek Kondeusz
64
(0,98%)
-
8
Wacław Marek Pawlak
40
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marek Iwańczuk
114
(1,75%)
-
1
Paweł Jan Antczak
548
(8,43%)
-
2
Renata Małgorzata Szlendak
153
(2,35%)
-
7
Małgorzata Spalony
43
(0,66%)
-
8
Rafał Mariusz Szrama
217
(3,34%)
-
4
Czesław Golińczak
116
(1,78%)
-
5
Bronisław Łesak
109
(1,68%)
-
6
Edyta Anna Dobrychłop-Amrogowicz
104
(1,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT 2018
-
7
Leszek Jaśków
118
(1,81%)
-
2
Wojciech Pfal
67
(1,03%)
-
1
Monika Waberska
147
(2,26%)
-
5
Dariusz Woźniak
315
(4,84%)
-
4
Anna Stanecka
82
(1,26%)
-
3
Marta Joanna Kaczmarek
75
(1,15%)
-
6
Tomasz Dominik Wilento
139
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM PONAD PODZIAŁAMI
-
4
Katarzyna Joanna Jenek
116
(1,78%)
-
7
Krystyna Żak
48
(0,74%)
-
2
Alicja Iwona Binkowska
88
(1,35%)
-
3
Sylwester Onichimowski
116
(1,78%)
-
6
Beata Danuta Turczyn
29
(0,45%)
-
1
Zbigniew Kubasik
452
(6,95%)
-
8
Andrzej Dariusz Kozubaj
173
(2,66%)
-
5
Wiesław Stanisław Kaczmarek
91
(1,40%)
Okręg 2
gmina Strzelce Krajeńskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Bogusław Kierus
725
(11,47%)
-
4
Elżbieta Mariola Łabędź
47
(0,74%)
-
3
Grażyna Elżbieta Kuszwara
66
(1,04%)
-
7
Lilla Lubomira Czyrniańska
22
(0,35%)
-
5
Marcin Danielewicz
44
(0,70%)
-
8
Marek Halasz
438
(6,93%)
-
6
Józefa Lipniak-Paszkowska
31
(0,49%)
-
2
Romuald Gawlik
133
(2,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PARTIAMI
-
4
Maciej Piotr Zacharewicz
24
(0,38%)
-
7
Grażyna Małgorzata Niwińska-Sotkiewicz
18
(0,28%)
-
2
Tomasz Karol Lewera
67
(1,06%)
-
1
Władysław Bortnowski
212
(3,35%)
-
6
Robert Jan Dreczkowski
57
(0,90%)
-
8
Zenon Andruch
24
(0,38%)
-
5
Beata Bogumiła Jarząbek
29
(0,46%)
-
3
Monika Kaczmarek
34
(0,54%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Karolina Bącler
80
(1,27%)
-
1
Leszek Nowak
265
(4,19%)
-
2
Wiesław Marek Sawicki
203
(3,21%)
-
5
Agnieszka Julia Hała
82
(1,30%)
-
6
Małgorzata Józefa Sacharczuk
21
(0,33%)
-
3
Przemysław Muszyński
58
(0,92%)
-
8
Wiesław Henryk Rosiński
170
(2,69%)
-
7
Andrzej Kaczmarczyk
43
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zygmunt Zbigniew Lemiesz
184
(2,91%)
-
6
Katarzyna Anna Błaszczuk
35
(0,55%)
-
3
Zofia Florczak
82
(1,30%)
-
8
Wojciech Grochala
166
(2,63%)
-
7
Marcin Michał Szczepankiewicz
61
(0,96%)
-
4
Elżbieta Waszak
99
(1,57%)
-
2
Łukasz Młynarczyk
31
(0,49%)
-
5
Franciszek Krzysztof Wojciechowski
105
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT 2018
-
1
Mateusz Andrzej Karkoszka
872
(13,79%)
-
2
Dorota Anna Rezler
47
(0,74%)
-
3
Sebastian Dominik Skupiński
134
(2,12%)
-
4
Emilian Jan Polak
122
(1,93%)
-
8
Halina Helena Strzelecka
14
(0,22%)
-
5
Jan Maria Mierzyński
32
(0,51%)
-
7
Halina Stanisława Chojnacka
146
(2,31%)
-
6
Grzegorz Tomasz Rakiej
229
(3,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM PONAD PODZIAŁAMI
-
2
Daniel Bryk
195
(3,08%)
-
3
Maria Jurcz
122
(1,93%)
-
4
Dorota Maria Ziętek
41
(0,65%)
-
6
Angelika Beata Piekarska
82
(1,30%)
-
7
Arkadiusz Paweł Garbarz
36
(0,57%)
-
8
Jarosław Sławomir Przybysz
33
(0,52%)
-
5
Maciej Marek Kuś
60
(0,95%)
-
1
Andrzej Bajko
502
(7,94%)
Okręg 3
gmina Dobiegniew, Stare Kurowo, Zwierzyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Jan Gromadzki
62
(1,05%)
-
1
Barbara Kucharska
349
(5,90%)
-
4
Agnieszka Grabia
162
(2,74%)
-
7
Mariusz Rafał Zabłocki
197
(3,33%)
-
3
Dariusz Michał Maksymowicz
182
(3,08%)
-
2
Eugeniusz Krzyżanowski
384
(6,49%)
-
5
Anna Irena Ask
18
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PARTIAMI
-
5
Robert Władysław Stanik
75
(1,27%)
-
1
Artur Edward Della-Valle
380
(6,42%)
-
3
Ryszard Gardyjas
76
(1,28%)
-
4
Paulina Danuta Staszak
28
(0,47%)
-
2
Magdalena Dorota Szyszko-Graban
98
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Urszula Kruszyna
289
(4,88%)
-
1
Elżbieta Anna Lewandowska-Grochala
308
(5,20%)
-
6
Andrzej Zbigniew Bieniek
62
(1,05%)
-
2
Tadeusz Jan Bednarczuk
313
(5,29%)
-
7
Wiesława Gardyjas
54
(0,91%)
-
4
Teresa Klincewicz
90
(1,52%)
-
5
Sylwester Czupryniak
216
(3,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT 2018
-
6
Wiesław Własak
291
(4,92%)
-
1
Dariusz Paweł Waldmann
82
(1,39%)
-
3
Mateusz Piotr Wróbel
183
(3,09%)
-
2
Dorota Zdzisława Kruszyna
161
(2,72%)
-
5
Barbara Marta Jasnowska-Zięba
17
(0,29%)
-
4
Olga Irena Sudoł
88
(1,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM PONAD PODZIAŁAMI
-
1
Franciszek Mirosław Markiewicz
288
(4,87%)
-
5
Justyna Anna Chocianowska
36
(0,61%)
-
2
Jerzy Jażdżewski
283
(4,78%)
-
4
Leszek Stefan Waloch
480
(8,11%)
-
3
Iwona Ficner
118
(1,99%)
-
6
Ryszard Jan Hatała
525
(8,87%)
-
7
Marianna Partyka
23
(0,39%)