Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
MIASTO DREZDENKO, ULICE: 1 MAJA, WSCHODNIA, DŁUGA, DWORCOWA, KRÓTKA, OSIEDLA LEŚNEGO, PIASKOWA, PLAC SPORTOWY, PODGÓRNA, POLNA, PORTOWA, RZEMIEŚLNICZA, STRZELECKA, ŁĄCZNA, NIEPODLEGŁOŚCI nr od 1 do 11 i od 28C do 51. LAWENDOWA , SOSNOWA, CHABROWA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Paulina Swacińska
129
(23,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Jarosław Bogumił Dworecki
137
(25,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
-
17
Katarzyna Weronika Wilento
33
(6,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KOŁWZANA
-
15
Łukasz Kołwzan
155
(28,60%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Hanna Małecka
88
(16,24%)
Okręg 2
MIASTO DREZDENKO, ULICE: ŻEROMSKIEGO, PLAC WOLNOŚCI, ZAMKOWA, CHROBREGO, LWOWSKA, PLAC WILEŃSKI, MŁYŃSKA, MARSZAŁKOWSKA.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Mateusz Marcin Grzymałowski
162
(48,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Krzysztof Klemens Jaśków
118
(35,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWLACZYKA
-
16
Andrzej Waldemar Krysiak
23
(6,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
-
17
Marian Józef Pacyna
33
(9,82%)
Okręg 3
MIASTO DREZDENKO, ULICE: ALEJA PIASTÓW, ZAUŁEK, NIEPODLEGŁOŚCI nr od 12 do 28, CHEŁM DREZDENECKI, KASZTELAŃSKA, PONIATOWSKIEGO.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Elżbieta Turostowska
118
(35,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Daniel Krzysztof Urbaniak
74
(21,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWLACZYKA
-
16
Irena Teresa Radziwon
54
(16,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
-
17
Andrzej Cezary Jakowczuk
91
(27,00%)
Okręg 4
MIASTO DREZDENKO, ULICE: GRUNWALDZKA, KOŚCIUSZKI, STARY RYNEK, BOCZNA, KOŚCIELNA, NOWOGRODZKA, WARSZAWSKA, STRAŻACKA, PLAC KOŚCIELNY.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Elżbieta Kulińska
85
(25,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Henryk Walenty Majzlik
64
(19,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWLACZYKA
-
16
Anna Agnieszka Pupel
11
(3,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
-
17
Agnieszka Małgorzata Borowicz
70
(21,21%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Damian Mariusz Matela-Libera
100
(30,30%)
Okręg 5
MIASTO DREZDENKO, ULICE: WIEJSKA, ZIELONA, KRAKOWSKA, ŁĄKOWA, SZKOLNA, REYMONTA, POMORSKA, OGRODOWA, ORLIKOWA.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Adam Michał Kołwzan
184
(42,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWLACZYKA
-
16
Elżbieta Zofia Witkowska
89
(20,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
-
17
Robert Prędki
163
(37,39%)
Okręg 6
MIASTO DREZDENKO, ULICE: MICKIEWICZA, KOPERNIKA nr od 10 do 15, MŁODZIEŻOWA, MILICKA, SPORTOWA, ZACISZE, MYŚLIWSKA, DĘBOWA.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Zbigniew Pieróg
172
(24,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Dariusz Tadeusz Krysa
267
(38,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWLACZYKA
-
16
Leszek Jan Dembski
74
(10,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY HINC
-
21
Małgorzata Franciszka Hinc
181
(26,08%)
Okręg 7
MIASTO DREZDENKO, ULICE: LEMA, 11 LISTOPADA, WITA STWOSZA, MATEJKI, LEŚNA, KOCHANOWSKIEGO, KOPERNIKA nr od 1 do 5 i nr 17, 17a, REJA, PIŁSUDSKIEGO, SZPITALNA, PARKOWA, SIENKIEWICZA, POPRZECZNA, ZACHODNIA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Tomasz Walczak
151
(26,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Włodzimierz Stefan Sapór
142
(24,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWLACZYKA
-
16
Tomasz Graś
90
(15,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
-
17
Wojciech Medard Waberski
67
(11,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Kapiczak
126
(21,88%)
Okręg 8
MIASTO DREZDENKO, ULICE: PIERWSZEJ BRYGADY, MONIUSZKI, SŁOWACKIEGO, WILLOWA, SŁONECZNA, DĄBROWSKIEJ, KOŁŁĄTAJA, PIOTRA SKARGI, CICHA.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Michał Roman Sapór
89
(20,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Radosław Świekatowski
85
(19,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
-
17
Krzysztof Lisowski
15
(3,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KOŁWZANA
-
15
Krzysztof Grzegorz Gulajew
38
(8,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marian Perzanowski
78
(18,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Michał Czekajło
123
(28,74%)
Okręg 9
MIASTO DREZDENKO, ULICE: MALWOWA, WITOSA, KWIATOWA, ARMII KRAJOWEJ, WSPÓLNA, WESOŁA, JASNA, SPOKOJNA, POŁUDNIOWA, POZNAŃSKA, PUŁASKIEGO, KONOPNICKIEJ, ORZESZKOWEJ, NORWIDA, OKRĘŻNA, LIPOWA, MIODOWA, OWOCOWA, KOLEJOWA, TOWAROWA, MIEDZIANA, PTASIA, POGODNA, MAKOWA, TRANSPORTOWA, PRZEMYSŁOWA .
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Radosław Krzysztof Dolata
145
(30,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Sebastian Adam Dukaczewski
130
(27,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWLACZYKA
-
16
Grzegorz Wojciech Mumot
15
(3,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
-
17
Hubert Łukasz Biernat
75
(15,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Różański
69
(14,65%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Beata Lubiak
37
(7,86%)
Okręg 10
GMINA DREZDENKO, SOŁECTWA: GOŚCIM, ZIELĄTKOWO, GOSZCZANOWIEC, GOSZCZANÓWKO, KIJÓW, GOSZCZANOWO.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Sylwia Agnieszka Słomińska
241
(54,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Grażyna Anna Framska
40
(9,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWLACZYKA
-
16
Andrzej Stanisław Miszczyk
89
(20,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BUKIEWICZA
-
19
Stanisław Bukiewicz
70
(15,91%)
Okręg 11
GMINA DREZDENKO, SOŁECTWA: BAGNIEWO, TRZEBICZ, TRZEBICZ NOWY, OSÓW
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Paulina Barbara Pieluszczak-Suchodolska
277
(48,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Edward Dasiukiewicz
112
(19,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
-
17
Kamil Tutka
28
(4,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Waldemar Kupczak
159
(27,60%)
Okręg 12
GMINA DREZDENKO, SOŁECTWA: GROTÓW, LUBIATÓW, RĄPIN.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Mariusz Rafał Suchecki
255
(69,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Marzena Lidia Kondeusz
51
(13,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWLACZYKA
-
16
Maciej Grzegorz Rybacki
8
(2,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
-
17
Tadeusz Artur Rybacki
19
(5,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Waldemar Kazimierz Kaleta
35
(9,51%)
Okręg 13
GMINA DREZDENKO, SOŁECTWA: NIEGOSŁAW, CZARTOWO, MARZENIN, KARWIN.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MIRONA
-
20
Andrzej Miron
211
(40,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Marek Golińczak
111
(21,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Eugeniusz Nawrot
167
(32,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
-
17
Dorota Izabela Sadolewska
0
(0%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacek Marek Kucharski
28
(5,42%)
Okręg 14
GMINA DREZDENKO, SOŁECTWA: LIPNO, KOSIN, STARE BIELICE
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Karolina Kozicka
126
(39,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Katarzyna Joanna Czerwińska
106
(32,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWLACZYKA
-
16
Ewa Zofia Sura
23
(7,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
-
17
Katarzyna Justyna Belczyk
68
(21,05%)
Okręg 15
GMINA DREZDENKO, SOŁECTWA: ZAGÓRZE, MODROPOLE, GÓRZYSKA, KLESNO, DRAWINY, PRZEBOROWO, LUBIEWO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ
-
14
Henryk Teresiak
120
(33,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRUSZAKA
-
18
Dariusz Kazimierz Paluszkiewicz
146
(41,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWLACZYKA
-
16
Bogusław Piotr Dobrzański
12
(3,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
-
17
Maciej Zieliński
13
(3,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marian Zakrzewski
64
(18,03%)