Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Agnieszka Leśnicka
130
(54,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Jacek Antonowicz
107
(45,15%)
Okręg 2
Bieganów, Rybojedzko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Krystyna Czerniecka
115
(49,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Adam Andrzej Drzazga
37
(15,88%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Krysiak
51
(21,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TU I TERAZ DLA WAS"
-
13
Aleksandra Klaudia Bycka
30
(12,88%)
Okręg 3
Kłopot, Krzesin, Mielesznica, Tawęcin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Adrian Nowicki
54
(88,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Piotr Nowak
7
(11,48%)
Okręg 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Martin Szmelenberg
65
(43,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Janusz Tumiłowicz
83
(56,08%)
Okręg 5
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Aneta Gawryluk
114
(57,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Dariusz Pilżys
35
(17,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TU I TERAZ DLA WAS"
-
13
Michał Sobczak
51
(25,50%)
Okręg 6
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Anna Ilona Sylwestrzak
0
(0,00%)
Okręg 7
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Artur Rudakowski
51
(41,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Andrzej Stanisław Jackowski
10
(8,06%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Katarzyna Maria Jankowska
61
(49,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TU I TERAZ DLA WAS"
-
13
Marzena Doszczeczko
2
(1,61%)
Okręg 8
Maczków, Urad, Koziczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Bogusław Wojciech Parzygnat
112
(44,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Dariusz Adam Stępkowski
132
(52,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TU I TERAZ DLA WAS"
-
13
Karolina Szydłak
9
(3,56%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Czesław Faron
55
(54,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Zygmunt Mirosław Kamiński
21
(20,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewelina Kamila Cużytek
25
(24,75%)
Okręg 10
Cybinka ulice: Daszyńskiego, Grunwaldzka, Małoodrzańska, Matejki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Piotr Paweł Jędrzejewski
140
(66,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Krzysztof Czyż
58
(27,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TU I TERAZ DLA WAS"
-
13
Alicja Lidia Bycka
12
(5,71%)
Okręg 11
Cybinka ulice: Białkowska, Chopina, Kościelna, Kombatantów RP, Krakowska, Kilińskiego, Lwowska, Plac Limanowskiego, Paderewskiego, Staszica, Szkolna (od numeru 1 do numeru 6)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Anna Dorota Śliwińska
119
(61,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Beata Taryma
67
(34,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TU I TERAZ DLA WAS"
-
13
Zbigniew Henryk Krawczyk
9
(4,62%)
Okręg 12
Cybinka ulice: 1 - go Maja, 2 - go Lutego, Kaliska, , Kościuszki, Ogrodowa, Sienkiewicza, Słoneczna, Sosnowa, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Agnieszka Regina Stępniak
102
(47,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Katarzyna Helena Zieniewicz
9
(4,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TU I TERAZ DLA WAS"
-
13
Andrzej Bycka
18
(8,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA GLINKI
-
16
Przemysław Paweł Glinka
86
(40,00%)
Okręg 13
Cybinka ulice: Słowackiego, Słubicka, Wileńska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Marian Jerzy Dworak
103
(44,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Józef Hołówko
66
(28,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bartłomiej Antoni Piórkowski
64
(27,47%)
Okręg 14
Cybinka ulice: Krośnieńska, Leśna, Mickiewicza, Polna, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Piotr Kobyłecki
120
(63,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Krzysztof Gerard Sawko
17
(8,95%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Jan Dominik
47
(24,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TU I TERAZ DLA WAS"
-
13
Jerzy Hołubowicz
6
(3,16%)
Okręg 15
Cybinka ulice: Cmentarna, Dąbrowskiego, Kolejowa, Krótka, Niecała, Robotnicza, Szkolna (od numeru 7 do końca), Traugutta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA
-
15
Marta Orzeszko
128
(49,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SIEMIŃSKIEGO
-
14
Krzysztof Karol Tomczak
44
(16,92%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Nowicki
76
(29,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TU I TERAZ DLA WAS"
-
13
Patrycja Bycka
12
(4,62%)