Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Bledzew, Przytoczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Grzegorz Gabryelski
360
(8,77%)
-
2
Jarosław Soroka
298
(7,26%)
-
3
Ewa Chwirot
276
(6,73%)
-
4
Jarosław Jan Szlachetka
310
(7,55%)
-
5
Genowefa Maria Fietz-Przybyłka
79
(1,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT DLA MIESZKAŃCÓW”
-
1
Leszek Kazimierz Zimny
455
(11,09%)
-
2
Piotr Krzysztof Barski
469
(11,43%)
-
4
Patryk Marian Jaros
268
(6,53%)
-
3
Agnieszka Alicja Piotrowska
199
(4,85%)
-
5
Zdzisława Helena Flens
188
(4,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYRZECZ.MOJE MIASTO.3XM
-
1
Tadeusz Jasionek
524
(12,77%)
-
2
Tadeusz Turek
294
(7,16%)
-
4
Karina Sobucka
69
(1,68%)
-
3
Ewa Anna Pluta
211
(5,14%)
-
5
Iwona Szwarc
104
(2,53%)
Okręg 2
Gmina Międzyrzecz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Roman Nowak
514
(5,44%)
-
1
Zofia Teresa Plewa
1 307
(13,83%)
-
7
Stanisław Ryszard Ziemecki
215
(2,27%)
-
6
Katarzyna Anna Szadkowska
121
(1,28%)
-
5
Rafał Łukasz Mikuła
208
(2,20%)
-
4
Ludmiła Jolanta Radys
55
(0,58%)
-
3
Maciej Stanisław Rębacz
211
(2,23%)
-
9
Anna Barbara Wołk
58
(0,61%)
-
8
Radosław Rafał Lorenz
866
(9,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT DLA MIESZKAŃCÓW”
-
7
Dariusz Piotr Skarżyński
121
(1,28%)
-
1
Krzysztof Stanisław Marzec
1 120
(11,85%)
-
4
Magdalena Ewa Grządko
201
(2,13%)
-
2
Jerzy Jan Gądek
561
(5,94%)
-
6
Agnieszka Elżbieta Jenssen
101
(1,07%)
-
3
Leszek Marcin Lisiecki
294
(3,11%)
-
9
Ewelina Agnieszka Izydorczyk-Lewy
476
(5,04%)
-
5
Ryszard Zdzisław Patorski
146
(1,54%)
-
8
Karolina Edyta Konopa
138
(1,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYRZECZ.MOJE MIASTO.3XM
-
1
Jarosław Tadeusz Pilarczyk
306
(3,24%)
-
7
Dominika Marta Kowalik
77
(0,81%)
-
3
Rafał Tobiasz Smejlis
359
(3,80%)
-
2
Tomasz Jarmoliński
880
(9,31%)
-
4
Ilona Maria Przybył
48
(0,51%)
-
6
Krzysztof Łukasz Filus
134
(1,42%)
-
5
Aleksandra Maria Rydzanicz
90
(0,95%)
-
8
Renata Małgorzata Sawala
72
(0,76%)
-
9
Kazimierz Antonowicz
772
(8,17%)
Okręg 3
Gmina Pszczew, Trzciel
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Dariusz Robert Orzeszko
555
(12,32%)
-
2
Mieczysław Józef Kuryś
559
(12,41%)
-
5
Mirosław Andrzej Leśny
285
(6,33%)
-
3
Ewa Łazarska
260
(5,77%)
-
4
Halina Krystyna Pilipczuk
376
(8,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT DLA MIESZKAŃCÓW”
-
2
Maria Jolanta Górna
474
(10,52%)
-
5
Jan Andrzej Łukaszyk
184
(4,09%)
-
1
Halina Maria Banaszkiewicz
668
(14,83%)
-
3
Stanisław Turecki
97
(2,15%)
-
4
Krystian Michał Grabowski
572
(12,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYRZECZ.MOJE MIASTO.3XM
-
2
Urszula Jadwiga Sawala
274
(6,08%)
-
4
Anna Kazimiera Kozłowska
30
(0,67%)
-
5
Bartłomiej Jerzy Mosbauer
10
(0,22%)
-
3
Roman Polański
50
(1,11%)
-
1
Wioleta Maria Kotwas
110
(2,44%)
Okręg 4
Gmina Skwierzyna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Aleksandra Górna
39
(0,96%)
-
1
Zygmunt Miasojed
103
(2,52%)
-
6
Sebastian Gwóźdź
145
(3,55%)
-
3
Joanna Maria Rozmus
47
(1,15%)
-
2
Marta Pabin
102
(2,50%)
-
4
Michał Kowalewski
218
(5,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT DLA MIESZKAŃCÓW”
-
1
Maciej Sławomir Zawidzki
439
(10,75%)
-
5
Kamil Różycki
340
(8,33%)
-
2
Grzegorz Adam Mrowicki
254
(6,22%)
-
6
Agnieszka Czaczkowska
172
(4,21%)
-
4
Agata Smoleń
372
(9,11%)
-
3
Dorota Ewa Stefańska
92
(2,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Wojciech Popek
30
(0,73%)
-
5
Joanna Małgorzata Mencweld
31
(0,76%)
-
1
Ryszard Szczepaniak
222
(5,44%)
-
2
Ferdynand Maciej Sańko
462
(11,32%)
-
3
Maria Magdalena Lewińska
106
(2,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYRZECZ.MOJE MIASTO.3XM
-
4
Jerzy Zygmunt Kuźmicz
219
(5,36%)
-
2
Zbigniew Józef Świątek
253
(6,20%)
-
1
Ewa Zdrowowicz-Kulik
147
(3,60%)
-
6
Mieczysław Henryk Pielużek
122
(2,99%)
-
5
Beata Anna Ilnicka
53
(1,30%)
-
3
Aneta Maria Cieślak
115
(2,82%)