Jak co poniedziałek w swojej audycji na antenie Antyradia Jurek Owsiak ogłosił gwiazdy PolAndRock Festiwalu 2018 (dawniej Woodstock). Tym razem poznaliśmy nazwy trzech zespołów. To In Flames, Apey & The Pea oraz Vile Assembly. Dowiedzieliśmy się również, że w Akademii Sztuk Przepięknych z woodstockowiczami spotka się Kasia Sokołowska.

PolAndRock 2018 (Woodstock): wystąpi In Flames


Zespół In Flames został założony w szwedzkim mieście Göteborg w 1990 roku. Muzycy mają na koncie 12 albumów, niezliczoną ilość występów i tras koncertowych, miliony sprzedanych płyt i rzesze oddanych fanów na całym świecie. Są uznawani za pionierów nowego gatunku w muzyce metalowej - melodyjnego death metalu. In Flames mają ogromny wpływ na rozwój ciężkiej muzyki na całym świcie. Ta szwedzka kapela to prawdziwe muzyczne zjawisko i nieokiełznana twórcza siła w świecie ciężkich brzmień.

Wszystkie informacje o PolAndRock Festivalu 2018 (Przystanku Woodstock 2018) w Kostrzynie nad Odrą: PolAndRock festival (Przystanek Woodstock 2018): koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

[sndh]

Vile Assembly kolejną gwiazdą PolAndRock Festival 2018 (Woodstock)


Zespół Vile Assembly tworzą: autor piosenek, muzyk i producent, czyli Mark Wainwright, Mark Webb i Paul Mason. Po sukcesie dwóch pierwszych singli zatytułowanych „Suicide Feast” i „Gone”, ta pochodząca z Liverpoolu punkowa formacja narobiła niezłego zamętu w świecie muzycznym swoim debiutanckim albumem „Fattened By The Horrors of War”.

Tom Robinson, prowadzący w rozgłośni BBC Radio 6 program promujący nowych artystów, mówi o brzmieniu zespołu Vile Assembly w następujący sposób: - Gdy usłyszałem „Suicide Feast”, musiałem ich puścić na antenie. To dźwięk nie do podrobienia.”

Chcesz wiedzieć kto zagra na PolAndRock Festival 2018 (Przystanek Woodstock 2018)? Przystanek Woodstock 2016: zespoły, koncerty kto zagra

Na scenie PolAndRock Festival 2018 (Woodstock) zagra Apey & The Pea


Gdybyśmy chcieli opisać najnowsze wydawnictwo Apey & The Pea zatytułowane „HEX” w trzech słowach, to wybór byłby oczywisty – ta płyta jest głośna, nikczemna i ciężka. „HEX” to trzeci album w dorobku najpopularniejszej anglojęzycznej kapeli metalowej z Węgier. Zespół zdobywa uznanie na scenach dużych festiwali muzycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, a bilety na ich koncerty na Węgrzech rozchodzą się błyskawicznie.

Pochodząca z Budapesztu kapela od samego początku twórczości stawiała na autentyczność i ponadczasowe brzmienie. Muzycy wypracowali formułę na potężną, złowrogą muzykę, z którą w parze idzie oprawa wizualna ich występów – artyści korzystają z wizualizacji zainspirowanych okultystycznymi horrorami z lat 70-tych. Muzyka Apey & The Pea odwołuje się do twórczości zespołów takich jak Pantera, Lamb of God, Alice in Chains i Orange Goblin. Brzmienie Apey & The Pea można określić jako mieszankę stoner i sludge metalu. Grają agresywną i pełną gniewu muzykę, a teksty piosenek dotyczą ważnych i aktualnych tematów.

Kasia Sokołowska na Akademii Sztuk Przepięknych


Reżyser i choreograf. Jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w polskim świecie mody. Od ponad 20 lat reżyseruje i produkuje największe pokazy mody, współpracując z czołówką modowych marek i projektantów. Pełni też funkcję dyrektora artystycznego The Designer Gallery w warszawskiej Galerii Mokotów. Od kilku lat zasiada w jury programu "Top Model". Przez magazyny mody i media obwołana "ikoną stylu".


Zobacz też wideo: Mieszkańcy Kostrzyna nad Odrą popierają organizację w mieście kolejnych edycji Przystanku Woodstock. Miasto zleciło profesjonalne badanie opinii publicznej


Przeczytaj też: PolAndRock 2018 (Woodstock) - pociągi i bilety PKP. Przewozy Regionalne uruchomią 80 dodatkowych składów do Kostrzyna

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!