MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Tego nie może zabrać nam komornik. Mamy listę rzeczy zwolnionych spod egzekucji komorniczej

Kamila Pochowska
Kamila Pochowska
Egzekucja dotyczy jedynie tych nieruchomości, ruchomości oraz świadczeń, które należą do dłużnika. Czego nie może zabrać komornik? Odpowiedzi znajdziesz w naszej galerii. Sprawdź listę przedmiotów zwolnionych spod egzekucji komorniczej.

Szczegóły na kolejnych slajdach >>>
Egzekucja dotyczy jedynie tych nieruchomości, ruchomości oraz świadczeń, które należą do dłużnika. Czego nie może zabrać komornik? Odpowiedzi znajdziesz w naszej galerii. Sprawdź listę przedmiotów zwolnionych spod egzekucji komorniczej. Szczegóły na kolejnych slajdach >>>Archiwum PPG
Czego nie może zabrać nam komornik? Istnieje lista przedmiotów, które są zwolnione spod egzekucji komorniczej. To samo tyczy się niektórych świadczeń. Zobacz w naszej galerii, czego nie może zająć komornik.

Postępowanie egzekucyjne jest ściśle sformalizowane. Oznacza to, że istnieje grupa przedmiotów, które nie mogą być zajęte przez komornika. O czym dokładnie mowa?

Postępowanie komornicze może wiązać się z zajęciem majątku rzeczowego - ruchomości i nieruchomości. Komornik nie ma prawa do rzeczy nie należących do dłużnika - nawet jeśli te znajdują się w mieszkaniu. Egzekucja dotyczy jedynie tych nieruchomości, ruchomości oraz świadczeń, które należą do dłużnika.

Tego nie może zabrać nam komornik - lista

Czego nie może zabrać komornik? Odpowiedzi znajdziesz w naszej galerii. Sprawdź listę przedmiotów zwolnionych spod egzekucji komorniczej.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Tego nie może zabrać nam komornik. Mamy listę rzeczy zwolnionych spod egzekucji komorniczej - Gazeta Pomorska

Wróć na zielonagora.naszemiasto.pl Nasze Miasto