Czarni Arena rozegrali sparing z Lechią Zielona Góra. Padł remis 1:1

Daniel Sawicki
W towarzyskim meczu piłkarskim w Żaganiu zmierzyły się przygotowujący do nowego sezonu, drugoligowi Czarni Arena Żagań i trzecioligowa Lechia Zielona Góra.

Spotkanie okazało się bardzo pożytecznym sprawdzianem, w którym wynik ma oczywiście drugorzędna znaczenie.

Lechia zdobyła prowadzenie w 37. minucie po akcji i trafieniu Artura Małeckiego. Gospodarze wyrównali dopiero w drugiej połowie, w 60 min. Wówczas arbiter podyktował rzut karny, który na gola zamienił Radosław Flejterski.

Czarni mogli podwyższyć, ale Flejterski nie wykorzystał kolejnego rzutu karnego. W Arenie Czarnych zobaczyliśmy nowych graczy. Zagrali m.in. bramkarz Adrian Masarczyk i obrońca Samba Ba. Lechia także wystąpiła odmieniona. W jej barwach wystąpili Maciej Grochowski i Radosław Rakociński.