Redakcja naszemiasto.pl w Lubuskiem - skontaktuj się z nami!

redakcja
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z województwa lubuskiego. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

Nasi reporterzy działają na terenie całego województwa lubuskiego. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: redakcja@gazetalubuska.pl


Redakcja naszemiasto.pl w Lubuskiem

Zielona Góra

  • al. Niepodległosći 25
  • Michał Korn
  • tel. 519 503 698
  • michal.korn@polskapress.pl

Gorzów Wielkopolski

  • ul. Sikorskiego 111 (Park 111)
  • Sandra Soczewa
  • 510 026 988
  • sandra.soczewa@polskapress.pl

Międzyrzecz

  • Tomasz Rusek
  • 510 026 983
  • tomasz.rusek@polskapress.pl

    Świebodzin

    • Artur Matyszczyk

    • tel. 606 983 305

    • artur.matyszczyk@polskapress.pl

      Nowa Sól

    • Eliza Gniewek - Juszczak

    • tel. 697 770 041

    • eliza.gniewek@polskapress.pl

      Żary

      • Małgorzata Trzcionkowska

      • tel. 697 770 399

      • malgorzata.trzcionkowska@polskapress.pl

      • Aleksandra Hudyma

      • tel. 502 499 234

      • aleksandra.hudyma@polskapress.pl


    ## PATRONATY

    • Natalia Niedzielska-Burdzy

    • tel. 71-374-81-13

    • natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl

      Regionalny oddział marketingu i reklamy

      ## MARKETING

    • Anna Bijak

    • tel. 502 499 313

    • anna.bijak@gazeta.wroc.pl

      ## BIURO REKLAMY

    • Karolina Michalak

    • tel. 502 499 323

    • karolina.michalak@polskapress.pl

    • Kamil Mońko

    • kamil.monko@polskapress.pl


    Patronaty i projekty specjalne

    ## PATRONAT

    Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
    patronaty@naszemiasto.pl

    ## PROJEKTY SPECJALNE

    Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
    Kontakt centralny


    ## REDAKTOR NACZELNY PORTALI NASZEMIASTO.PL

    • Maciej Gładysiewicz

    • tel. 697 770 201

    • maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

      Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

    • Mariola Szczyrba

    • tel. 519 503 539

    • mariola.szczyrba@polskapress.pl

      Wydawca centralny naszemiasto.pl

    • Sonia Tulczyńska-Starnawska

    • tel. 500 324 184

    • sonia.tulczynska@polskapress.pl


    ## KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

    • Marcin Monik

    • marcin.monik@polskapress.pl

      ## MARKETING

    • Przemysław Popowski

    • przemysław.popowski@polskapress.pl

      ## BIURO REKLAMY

      Team Leader

    • Ewa Badowicz

    • tel. 698 635 707

    • ewa.badowicz@polskapress.pl

      Head Group Manager

    • Artur Mielcarek

    • tel. 502 499 945

    • artur.mielcarek@polskapress.pl


Więzienie za łamanie kwarantanny. Jest wyrok!

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja naszemiasto.pl w Lubuskiem - skontaktuj się z nami! - Lubuskie Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3