Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

STUDNIÓWKA 2024. Fantastyczna studniówka maturzystów z Budowlanki!

Leszek Kalinowski
Leszek Kalinowski
Wideo
od 12 lat
Co wyróżnia studniówka maturzystów z Budowlanki? Między innymi to, że co roku odbywa się w szkole. Tak też było i tym razem. Udekorowana placówka nie przypominała miejsca, w którym odbywają się lekcje. A młodzi ludzie i grono pedagogiczne bawiło się świetnie.

Na sto dni przed majową maturą, warto poszaleć na parkiecie wśród przyjaciół i kolegów z klasy. Ten pierwszy poważny bal na zawsze już pozostanie w pamięci. Nie mogło zabraknąć tradycyjnego poloneza i życzeń.

Odwiedź nasz SERWIS STUDNIÓWKOWY:

Maturzyści z Budowlanki w dobrych humorach na studniówce

- Swoją studniówkę ma się raz w życiu. Bo nawet jeśli ktoś nas zaprosi jeszcze na inną zabawę, to przecież nie będzie to nasza, z naszą klasą – podkreślali uczniowie i dodali: - Nic więc dziwnego, że jesteśmy w świetnych nastrojach i wspaniale się bawimy. Oczywiście nie zapomnieliśmy o czerwonej bieliźnie. Mamy też coś pożyczonego. Trzeba się jakoż ubezpieczyć, na wszelkie wypadek. Choć oczywiście damy radę! Brawo my! Poza tym przecież szkoła dobrze nas do egzaminów maturalnych przygotowuje…
A dodajmy, że zielonogórska Budowlanka w tym roku szkolnym w rankingu Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy 2024” okazała się najlepszym technikum w województwie lubuskim. W tegorocznym zestawieniu szkoła uplasowała się na ósmym miejscu spośród wszystkich techników w naszym kraju. I tak jest od kilku lat.
– Jesteśmy dumni z naszych uczniów i nauczycieli – podkreśla Małgorzata Ragiel, dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 „Budowlanka” w Zielonej Górze, która wszystkim życzyła udanej zabawy studniówkowej i jak najlepszych wyników na maturze.

Studniówka w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 Budowlanka w Zielonej Górze - 3 lutego 2024 roku

STUDNIÓWKA 2024. Fantastyczna studniówka maturzystów z Budowlanki!

Trwa głosowanie...

Jak wspominasz swoją studniówkę?

W maju matura. Trzymajcie za nas kciuki - mówią maturzyści z Budowlnaki

Nie bez znaczenie w odnoszeniu licznych sukcesów - także w olimpiadach czy egzaminach zawodowych - jest coraz lepsza baza. A będzie jeszcze lepsza za sprawą powstającego Branżowe Centrum Umiejętności (nowe ośrodki, które łączą poszczególne branże, pracodawców, szkoły i uczelnie).
Budowlanka zyska m. in. pracownię badawczą z prawdziwego zdarzenia. Pomoże to w zdobywaniu umiejętności uczniom, nauczycielom w przekazywaniu wiedzy. Skorzystają na tym także dorośli, bo szkoła będzie mogła szkolić pracowników, nadawać im dodatkowe kwalifikacje. Będą się też tam odbywać szkolenia, doradztwa i uczniowie będą mogli nabywać dodatkowe kwalifikacje zawodowe…
- Szkoda, że my już z niego nie skorzystamy, ale życzymy jak najlepiej naszym młodszym kolegom i koleżankom. Niech mają! – śmieją się maturzyści. - Ale niech też w maju trzymają za nas mocno kciuki!

Przeczytaj także:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na zielonagora.naszemiasto.pl Nasze Miasto